Trwa ładowanie...
ida nowakowska

Ida Nowakowska dba o planetę. Zbiera śmieci

Ida Nowakowska ma dosyć otaczających ją śmieci. "Postanowiłam po prostu wyjść na spacer i pozbierać śmieci. Przeraziło mnie to, jak szybko napełniłam pierwszą torbę" – mówi w rozmowie z "Super Expressem".

Share
Ida Nowakowska dba o planetę. Zbiera śmieci
Źródło: ONS.pl
drbuhzh

Ida Nowakowska w "Pytaniu na śniadanie"

Ida Nowakowska ma 29 lat. Aktorka i prowadząca "Pytanie na śniadanie" ma dosyć otaczających ją śmieci. Nie chce ograniczać się tylko do narzekania. Postanowiła działać. Podczas jednego ze swoich spacerów po Warszawie zaczęła sprzątać. Została przyłapana przez paparazzich. "Pięknej natury nie kupimy za żadne pieniądze" – mówi w rozmowie z Super Expressem. Dodaje, że żyjemy w trudnych czasach, gdzie najważniejsza jest pogoń za pieniędzmi. O tym, co zostało nam dane za darmo, jak np. natura, zupełnie zapominamy.

Ida Nowakowska o sprzątaniu śmieci

"Czasami idąc ulicą, patrzę na jakiś mały listek i myślę sobie: jakie to piękne, prawdziwe dzieło sztuki stworzone przez Boga i ja mam to za darmo, na co dzień. (...) Postanowiłam po prostu wyjść na spacer i pozbierać śmieci. Przeraziło mnie to, jak szybko napełniłam pierwszą torbę. Następnym razem biorę przynajmniej pięć dużych worków i będę spacerować, dopóki ich nie napełnię" – twierdzi Nowakowska. Poza dbaniem o środowisko gwiazda dostrzega także i inne zalety takiego sprzątania. Uważa, że jet to forma aktywności fizycznej. "Taki spacer to dobry trening fit i misja w jednym. Naprawdę polecam. I zapraszam na wspólny śmieciowy spacer" – dodaje gwiazda.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

drbuhzh

Podziel się opinią

Share
drbuhzh
drbuhzh