Blisko ludziIda Nowakowska przeżywa zmiany w TVP. Tak podsumowała Jacka Kurskiego

Ida Nowakowska przeżywa zmiany w TVP. Tak podsumowała Jacka Kurskiego

Ida Nowakowska szczerze o zmianach w TVP
Ida Nowakowska szczerze o zmianach w TVP
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
20.09.2022 10:37, aktualizacja: 20.09.2022 11:18

Ida Nowakowska wyznała, że odwołanie ze stanowiska Jacka Kurskiego było niespodziewaną informacją. Prezenterka TVP wspomniała, jak jej się pracowało przez ostatnie lata. Nie kryła zdziwienia zmianami.

Ida Nowakowska nie kryła, że odwołanie Jacka Kurskiego było dla niej dość zaskakującą wiadomością. Prezenterka ma dobre wspomnienia związane z byłym prezesem Telewizji Polskiej, co podkreśliła niedawno w rozmowie z dziennikarką serwisu Jastrząb Post. Co dokładnie powiedziała?

Ida Nowakowska o Jacku Kurskim. Padły szczere słowa

Ida Nowakowska rozpoczęła karierę prezenterki telewizyjnej w 2018 roku. Wówczas prezesem stacji był niedawno odwołany z tego stanowiska Jacek Kurski. Tancerka i prowadząca "Pytanie na śniadanie" wyznała, że z byłym prezesem współpraca układała jej się bardzo dobrze.

- Muszę powiedzieć, że ja nie byłam nigdy w telewizji za innej prezesury, więc to jest takie zaskoczenie dla mnie. I rzeczywiście zawsze byłam pod wrażeniem tego, co pan prezes robił z telewizją, jak w taki sposób ambitny podchodził do tej misji telewizji i wierzę, że stworzył coś, co jest silne, tak mocne i na tak wysokim poziomie, że cieszę się, że byłam tego częścią - przyznała Nowakowska w rozmowie z dziennikarką.

Celebrytka wspomniała, że zmiany dla wszystkich pracowników były sporym zaskoczeniem. Dodała też, że póki co, trudno powiedzieć, jak wpłynie to na jej pracę.

Reporterka zadała to pytanie. Nowakowska przyznała jedno

W wielu miejscach pracy, kiedy następują zmiany w kierownictwie, część pracowników zaczyna się martwić czy z tego powodu sami nie ucierpią. Czy Nowakowska ma obawy?

- Ja o tym nie myślę. Staram się codziennie przychodzić do pracy i robić najlepiej to, co robię i tylko o tym myślę - szczerze wyznała prezenterka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta