Blisko ludziIda Nowakowska odniosła się do sytuacji z Katarzyną Cichopek. Padły szczere słowa

Ida Nowakowska odniosła się do sytuacji z Katarzyną Cichopek. Padły szczere słowa

Ida Nowakowska odniosła się do konfliktu z Katarzyną Cichopek
Ida Nowakowska odniosła się do konfliktu z Katarzyną Cichopek

28.07.2022 09:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według doniesień, które pojawiły się w sieci, praca na planie kolejnego sezonu "You Can Dance - Nowa Generacja" nie są proste. Wszystko ze względu na rzekomy konflikt dwóch celebrytek, które pojawią się w roli jurorek. Czy rzeczywiście atmosfera pomiędzy paniami jest napięta? Pogłoski skomentowała najpierw Ida Nowakowska, a chwilę później Katarzyna Cichopek.

"You Can Dance - Nowa Generacja" to program, który ma dać szansę młodym uzdolnionym tancerzom na zaprezentowanie swoich zdolności. W drugim sezonie show wśród zaszczytnego grona jury pojawi się Ida Nowakowska oraz Katarzyna Cichopek. Reżyser programu miał przyznać dla "Faktu", że praca z celebrytkami nie należy do najprostszych, bowiem między paniami doszło do spięcia. Ida Nowakowska odniosła się do sprawy w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

"Każda z nas trochę inaczej patrzy na ten program"

Ida Nowakowska postanowiła nie owijać w bawełnę i jasno powiedzieć, co myśli o tym, jak wygląda praca na planie tanecznego programu. Gwiazda TVP zwróciła uwagę na to, że zarówno ona sama, jak i Katarzyna Cichopek są kobietami o silnym charakterze. Obie mają też inaczej patrzeć na program oraz jego uczestników.

- Mamy swoje zdania, czasami odmienne, ale siebie szanujemy. Ja przynajmniej szanuję Kasię. Nie mamy do siebie nic prywatnie na razie. To są takie iskry wywołane emocjami, które widzimy przed nami na scenie. Jak się wybiera trójkę ludzi, którzy mają się wypowiadać na jakiś temat i mają dojść do konsensusu, to zawsze będą jakieś spory i to chyba jest naturalne, jeżeli ma się mocne osobowości, więc tak jest. Myślę, że w pewnym momencie może jeszcze być jakiś spór. Z Agustinem też się spieram, nie tylko z Kasią. Ale wszystkich interesuje Kasia w tym momencie" - wyznała Nowakowska.

Katarzyna Cichopek kontratakuje. Oto co powiedziała portalowi

Z reporterką Jastrzębia zdecydowała się porozmawiać również Katarzyna Cichopek, aby przedstawić sprawę ze swojej perspektywy.

- Mamy zdecydowanie różnice zdań. Może nie jakoś super często, bo w wielu kwestiach się zgadzamy, ale są takie osobowości sceniczne, które albo jednemu jurorowi, albo drugiemu przypadną do gustu i rzeczywiście miałyśmy taki konflikt i walczyłyśmy zaciekle o swoich uczestników, bo to jest ten moment, kiedy pod nasze skrzydła zostały nam też przydzielone grupy uczestników - przyznaje Cichopek.

Druga z jurorek tanecznego programu tłumaczyła, że obie utożsamiają się z dziećmi, trzymają za nie kciuki, opiekują się nimi i zwyczajnie walczą, kiedy przychodzi moment podjęcia decyzji, kto z programu odpada.

- Każdy z nas chciałby, aby to właśnie jego grupa została do samego końca, ale reguły tego programu są sztywne, nieubłagane i musimy podejmować trudne decyzje. One często kończą się konfliktem w pokoju nauczycielskim - wyjawiła Katarzyna.

Cichopek, podobnie jak Nowakowska, dodała, że ich relacje poza planem są więcej, niż poprawne. Prywatnie panie mają bardzo się lubić, wspierać, a nawet dowcipkować.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)