GwiazdyMy się zarzynamy, żeby przetrwać. Gwiazda TVP nie widzi większego problemu z drożyzną

My się zarzynamy, żeby przetrwać. Gwiazda TVP nie widzi większego problemu z drożyzną

Ida Nowakowska wypowiedziała się na temat inflacji
Ida Nowakowska wypowiedziała się na temat inflacji

15.07.2022 13:33, aktual.: 16.07.2022 14:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ida Nowakowska skomentowała w jednej z ostatnich wypowiedzi swoje podejście do pieniędzy, a także problem wysokiej inflacji w Polsce. Okazuje się, że gwiazda Telewizji Polskiej podkreśla, że jest "pewnie ostatnią osobą, która powinna się w tym temacie wypowiadać".

Główny Urząd Statystyczny podsumował pełne krajowe dane inflacyjne za czerwiec tego roku. Jak czytamy na Money.pl, okazuje się, że inflacja konsumencka w czerwcu 2022 r. wyniosła 15,5 proc., co oznacza, że ceny dóbr i usług były w zeszłym miesiącu średnio o 15,5 proc. wyższe niż rok wcześniej.

Ida Nowakowska mówi o pieniądzach. "Trzeba być wdzięcznym za wszystko, co się ma"

Temat inflacji przejmuje nie tylko przeciętnych obywateli, ale również gwiazdy i celebrytów. - Skandalem jest to, jak wysokie są ceny w Polsce, jak wysoka jest inflacja. I nie wygląda na to, żeby ktoś się tym szczególnie przejmował – mówię tu o sferze rządzącej. Uważam, że stoimy na skraju katastrofy - mówiła w rozmowie z Jastrząb Post Monika Richardson. Nie była osamotniona w ocenie – w podobnym tonie o rosnących cenach wypowiedziały się m.in. Weronika Książkiewicz, Małgorzata Socha czy Agnieszka Hyży.

Niedawno głos zabrała także Ida Nowakowska. W rozmowie z reporterką Jastrząb Postu skomentowała swoje podejście do pieniędzy i dóbr materialnych. Wyznała, że ważne jest dla niej otaczanie się pięknymi rzeczami i wrażliwość na estetykę, jednak nie jest to najważniejsze. - W kontekście wielu rzeczy, które się dzieją na świecie, to bardzo mi przypomina o tym, jak bardzo trzeba być wdzięcznym za wszystko, co się ma i nie pędzić po coś, co jest troszeczkę bezsensowne, to jeszcze można to stracić w sekundę - mówiła Nowakowska. Podkreślała, że najistotniejsze jest, aby pielęgnować wartości czy rodzinę.

Ida Nowakowska o inflacji. Odsyła do specjalistów z "Pytania na Śniadanie"

Ida Nowakowska pytana o inflację, podkreśliła, że "niektóre rzeczy rzeczywiście więcej kosztują". - Ale ja tak rzadko chodzę na zakupy i tak rzadko w ostatnim czasie sprawiam sobie materialne przyjemności, że jestem pewnie ostatnią osobą, która powinna się w tym temacie wypowiadać. Natomiast gościmy w "Pytaniu na Śniadanie" często specjalistów, ekonomistów, którzy dużo na ten temat mówią i ich się słucham - stwierdziła gwiazda TVP.

Podkreśliła też, że szanuje pieniądz, ponieważ sama zarabia od dziecka. - Nie jestem jakaś oszczędna, nie jestem chytra, lubię kupować innym rzeczy, sprawia mi to największa przyjemność. Lubię komuś sprawić prezent. Ale nie jestem jakaś rozrzutna. Zawsze żyłam skromnie i chyba tak będzie do końca życia, bo tak się przyzwyczaiłam. Taka jest moja natura - powiedziała Nowakowska.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (67)