Idealne buty na przejściową porę roku dla całej rodziny

Idealne buty na przejściową porę roku dla całej rodziny

Źródło zdjęć: © materiały partnera | MATEUSZ STEFANOWSKI
17.11.2023 09:30

Jakie są idealne buty na jesień? Wygodne, takie, w których będziemy mogli przemierzać długie dystanse w lasach i parkach, ciesząc się jesienną aurą. Odporne na kaprysy pogodowe. Uniwersalne i oczywiście ładne.

Choć w tym roku pogoda była dla nas bardzo łaskawa i jeszcze długo po zakończeniu wakacji mogliśmy nosić półbuty, sneakersy i mokasyny, musiał nadejść w końcu czas ochłodzenia i pluchy. Nie ma więc wyjścia, trzeba dostosować się do zmieniających się warunków pogodowych i sięgnąć po cieplejsze buty. Idealne będą modele z jesiennej kolekcji marki Lasocki – Hobbycore.

Idealne buty na przejściowy sezon

Cała rodzina zakocha się w kolekcji Lasocki – Hobbycore. To buty wprost stworzone na potrzeby przejściowej pogody i jesiennych spacerów. Ich wygląd jest inspirowany obuwiem trekkingowym, co gwarantuje wygodę i praktyczność. Buty mają grubą podeszwę z bieżnikiem, wysoką cholewkę i sznurowadła. Przywołują na myśl wędrówki po górach, ale idealnie sprawdzą się podczas spacerów po miejskich parkach. Takie jest też założenie kolekcji Lasocki – Hobbycore – przenieść praktyczne rozwiązania ze szlaków na miejskie ulice.

© materiały partnera | MATEUSZ STEFANOWSKI

Bardzo mocnym punktem butów z tej kolekcji jest ich praktyczność – gruba podeszwa z mocno zaznaczonym bieżnikiem i wykończenie z naturalnej skóry są gwarantem ciepła i nieprzemakalności. Do tego niektóre modele są ocieplane od wewnątrz lub mają wyjmowane swetrowe ocieplacze na kostki (takie rozwiązanie zastosowano w modelach damskich).

Dla całej rodziny

[1/4] Źródło zdjęć: © materiały partnera | MATEUSZ STEFANOWSKI

Rodziny docenią także fakt, że kolekcja kierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, a także dzieci. Dzięki temu wszyscy mogą cieszyć się nie tylko praktycznymi, ale i podobnymi butami. Ubieranie się na zasadzie matchy-matchy, to znaczy, gdy dziecięce ubrania i buty są niemal identycznym odwzorowaniem ubrań rodziców, może sprawiać wiele frajdy zarówno mamom, jak i pociechom.

CCC l Lasocki Hobbycore l kolekcja kapsułowa AW23

Ładna funkcjonalność

Czy trekkingowa estetyka może sprawdzić się w modzie miejskiej? Oczywiście! Tym bardziej obecnie, kiedy masywne, ciężkie podeszwy są jednym z trendów, a wygoda stawiana jest ponad niepraktyczną elegancję. Kolekcja Hobbycore jest najlepszym przykładem na to, że to, co jest praktyczne, może być także ładne. Pomyślano w niej także o detalach – cholewki niektórych butów mają wykończenie w stylu baranka, a sznurówki nawiązują do wyglądu lin wspinaczkowych. Cała kolekcja utrzymana jest w ciepłej kolorystyce nawiązującej do przejściowej pory roku – dużo w niej brązów, beży, ciemnej zieleni. Jej pięknym uzupełnieniem są torby. Poręczne, wygodne, na lata. Bardzo ciekawym modelem jest większa torba typu worek, którą można łatwo przekształcić w plecak. Na jesienne rodzinne spacery nada się mała torebka z szerokim paskiem i dużą liczbą kieszeni i przegródek mieszczących najpotrzebniejsze rzeczy. Kolorystyka i materiały toreb nawiązują do butów, dzięki czemu tworzą idealną, uzupełniającą się całość. Praktyczną i ładną. Idealną na jesień.

Kolekcja dostępna w salonach CCC, w aplikacji marki oraz na ccc.eu i eobuwie.pl.