GwiazdyIga Krefft pokazała najnowszy tatuaż. W sumie ma ich już osiemnaście

Iga Krefft pokazała najnowszy tatuaż. W sumie ma ich już osiemnaście

Źródło zdjęć: © PAP
oprac. KSA
10.01.2021 09:44, aktualizacja: 03.03.2022 04:29

Iga Krefft to 25-letnia wokalistka i aktorka znana głównie z serialu "M jak Miłość". Artystka nie ukrywa swojego zamiłowania do tatuaży i właśnie wyjaśniła znaczenie ostatniego.

Iga Krefft od lat jest obecna w polskim show-biznesie. Zaczynała jako Ula w popularnym serialu, ale teraz skupia się głównie na rozwoju muzycznym. Krefft przybrała pseudonim Ofelia i ma już na swoim koncie jedną płytę.

25-letnia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i prowadzi swój profil na Instagramie z dużą dbałością o detale. Jej zdjęcia są przemyślane i zachowane w podobnej estetyce.

Najnowszy post odnosi się do tatuaży. Artystka jest ich wielką fanką i ma ich już osiemnaście. "Każdy z nich jest dla mnie bardzo ważny i wyjątkowy. Marzyłam o tatuażach od dziecka i zawsze chciałam mieć różne, obrazki, słowa, które będą dla mnie pamiątkami" - wyjaśniła.

Iga Krefft pokazała swój najnowszy tatuaż i wyjaśniła jego znaczenie. Jest to cytat w języku włoskim pochodzący z filmu, który tatuażysta uwiecznił drobną czcionką na jej plecach. Aby go zaprezentować, artystka musiała założyć sukienkę odsłaniającą całe plecy.

"Podchodzę do niego gotowa go pożreć, ale czuje zapach, którego nigdy wcześniej nie czuł, który go blokuje. Zapach dobrego człowieka" - brzmi cytat przetłumaczony na język polski.

"Lazzaro Felice zobaczyłam prawie dwa lata temu i ten film dotychczas jest dla mnie najpiękniejszym filmem, jaki widziałam. Jest to film, który opowiada o istocie bycia dobrym i jak trudne w nowoczesnym świecie jest bycie dobrym, z gruntu dobrym człowiekiem. Dlatego wybrałam fragment historii, cytat, który był jak miód na me serce. " - podkreśliła.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także