Trwa ładowanie...

Inicjatywa "Uczę dla bohaterów" wspiera dzieci walczących z wirusem. Nie muszą się martwić o edukację

Trwa epidemia koronawirusa, a lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, policjanci i inni przedstawiciele służb medycznych nie mają teraz zbyt wiele czasu dla swoich dzieci. Z pomocą przychodzi im inicjatywa "Uczę dla bohaterów".

Share
Inicjatywa "Uczę dla bohaterów" wspiera dzieci walczących z wirusem. Nie muszą się martwić o edukację
Źródło: Getty Images
d3v6ad2

Platforma Nauczeni.pl zorganizowała akcję społeczną zapewniającą indywidualne lekcje online dzieciom osób, które są na pierwszej linii frontu walki z epidemią koronawirusa. Ci uczniowie będą mogli skorzystać z pomocy prawie 600 nauczycieli i korepetytorów.

"Uczę dla bohaterów" pomoże dzieciom pracowników służby zdrowia

Jak podaje członek zarządu Nauczeni.pl i pomysłodawca akcji Kevin Mglej, akcja "Uczę dla bohaterów" ma pomóc dzieciom, które czują się przytłoczone ilością zadań domowych i nie mogą liczyć na wsparcie rodziców, którzy codziennie walczą ze skutkami epidemii.

Do grona partnerów akcji, jako pierwsza dołączyła Fundacja Akademia, która zdecydowała się pokryć koszt pierwszych 1000 godzin lekcyjnych. Godziny lekcyjne będą rozdysponowane według potrzeb pracowników placówek, które wezmą udział w akcji. Po zakończeniu rejestracji ponad 600 nauczycieli współpracujących już z Nauczeni.pl będzie mogło poprowadzić indywidualne lekcje online z danym uczniem za pomocą specjalnie przygotowanej do tego celu platformy.

d3v6ad2

"Budując platformę, chcieliśmy przede wszystkim dostarczyć dobrej jakości narzędzia edukacyjne. Teraz widzimy, że możemy wesprzeć uczniów i rodziców w realizacji podstaw programowych w tych trudnych czasach pandemii" – mówi Michał Tarnowski, pomysłodawca platformy Nauczeni.pl.

Zobacz także: Smacznego na dobry wieczór! Odc. 2: Chlebek bananowy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3v6ad2

Podziel się opinią

Share
d3v6ad2
d3v6ad2