GwiazdyIoan Gruffudd rozstaje się z Alice Evans. Po 13 latach małżeństwa

Ioan Gruffudd rozstaje się z Alice Evans. Po 13 latach małżeństwa

Ioan Gruffudd  rozstaje się z Alice Evans
Ioan Gruffudd rozstaje się z Alice Evans
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. AML
26.01.2021 15:32

Alice Evans zamieściła na Twitterze post, w którym napisała, że jej mąż już jej nie kocha i zostawia ją i ich córki. Alice napisała, że jest "bardzo zdezorientowana i smutna".

Aktorka na Twitterze napisała: - Mój ukochany mąż / bratnia dusza od 20 lat, Ioan Gruffudd, ogłosił, że w przyszłym tygodniu opuszcza naszą rodzinę. Ja i nasze córki jesteśmy bardzo zdezorientowane i smutne. Nie podano nam powodu poza tym, że "już mnie nie kocha". Tak mi przykro -  wyznała Alice.

Wielka miłość między Ioanem Gruffuddem a Alice Evans

Para poznała się na planie 102 dalmatyńczyków w 2000 roku, kiedy Alice była w związku z wnukiem Pabla Picassa - Olivierem. Para zaręczyła się sześć lat później, a ślub wzięli w Meksyku we wrześniu 2007 roku.

Ioan kilka lat temu, w jednym z wywiadów opowiadał o ich silnej więzi i "fantastycznym związku". W innym wywiadzie wywiadzie dla "Who" stwierdził: - Kiedy zaręczyliśmy się było wielu ludzi, którzy mówili, że śluby aktorskich par mogą być dość trudne, ponieważ w grę wchodzi zbyt duże ego.

Ioan Gruffudd rozstaje się z Alice Evans

Przez długi czas para starała się jednak, utrzymywać zdrową równowagę między życiem zawodowym, a prywatnym: - Myślę, że walczyliśmy przez ostatnie cztery lata, znajdując czas dla siebie, ponieważ fizycznie jesteśmy osobno - mówił w jeszcze innym wywiadzie Ioan.

Jak widać niestety coś się skończyło i miłość między małżonkami wygasła.

.

Źródło artykułu:WP Kobieta