GwiazdyIzabela Janachowska o macierzyństwie. Teraz nie chce mieć dziecka

Izabela Janachowska o macierzyństwie. Teraz nie chce mieć dziecka

Izabela Janachowska o macierzyństwie. Teraz nie chce mieć dziecka
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Błaszkiewicz
22.01.2019 07:54, aktualizacja: 22.01.2019 14:10

Izabela Janachowska w rozmowie z "Uwagą" powiedziała, że na razie nie planuje ciąży. W tej chwili ma zupełnie inne priorytety. Dziecko mogłoby okazać się teraz przeszkodą dla gwiazdy TVN w realizacji swoich celów i marzeń.

W czerwcu 2014 r. Janachowska powiedziała sakramentalne "tak" Krzysztofowi Jabłońskiemu. Różnica wieku między tancerką i biznesmenem wynosi 27 lat. Wkrótce będą obchodzić 5. rocznicę ślubu.

W ostatnich "Kulisach Sławy" programu "Uwaga!", Janachowska zebrała się na szczere wyznanie dotyczące małżeństwa i tego, co się z nim wiąże.

– Pomimo tego, że jest nam cudownie razem, to dziecko mogłoby być fajnym dopełnieniem naszej relacji – zaczęła tancerka, dodając po chwili, że z macierzyństwem chce jednak poczekać. – chciałabym się realizować i być też fajną mamą. Na razie będzie ciężko to połączyć – wyjaśniła 32-latka.

Obecnie Izabela Janachowska prowadzi program "I nie opuszczę cię aż do ślubu" w stacji TVN Style. Zaprasza do niego narzeczonych i pomaga im od A do Z zaplanować ślub oraz wesele. Ponadto prowadzi portal o tematyce ślubnej "Wedding Dream" i m.in. za jego pośrednictwem sprzedaje zaprojektowane przez siebie suknie ślubne.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl