GwiazdyIzabela Janachowska o życiu milionerów. Przekonuje, że też mają swoje problemy

Izabela Janachowska o życiu milionerów. Przekonuje, że też mają swoje problemy

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska

09.07.2021 15:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabela Janachowska od siedmiu lat jest żoną milionera Krzysztofa Jabłońskiego. Para chętnie podróżuje po świecie i nie żałuje sobie kosztownych podarunków. Jednocześnie Janachowska tłumaczy, że za pieniądze nie można wszystkiego sobie kupić.

Izabela Janachowska zdobyła popularność dzięki show "Taniec z Gwiazdami", w którym występowała jako tancerka. Później postanowiła spróbować swoich sił jako organizatorka ślubów i wesel. Ta branża dopiero raczkowała w Polsce, ale okazało się, że biznes Janachowskiej jest strzałem w dziesiątkę. Dzisiaj jest ona nie tylko właścicielką dużej firmy, ale również prowadzi programy telewizyjne związane z tematyką ślubną.

Szczęśliwa rodzina

Program "Taniec z Gwiazdami" z pewnością darzy dużym sentymentem. Jabłoński przyszedł specjalnie na plan programu, żeby zobaczyć pierwszy raz kobietę, która zawróciła mu w głowie.

Później udali się na kawę. "Jakie ja głupoty wygadywałam! Każdy normalny mężczyzna na miejscu Krzysztofa uciekłby, nie wiem, czy nie z krzykiem. Pomyślałam: Wariat, pasujemy do siebie. Zaintrygował mnie" - wspominała.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński są razem już dziesięć lat. Para wiedzie szczęśliwe życie razem ze swoim dwuletnim synkiem. Janachowska zdaje sobie sprawę, że jest postrzegana jako zmanierowana, dlatego niedawno tłumaczyła w mediach, jak wygląda jej rzeczywistość.

"Czasami ludziom się wydaje, że jak ktoś ma pieniądze, to jego życie jest łatwe, lekkie i przyjemne. Że nie dotykają go żadne problemy. A tak nie jest. Oczywiście w niektórych sytuacjach mamy większy komfort, bo nie musimy się o pewne rzeczy martwić, ale to nie jest tak, że problemy omijają nas szerokim łukiem. I choroby nas dotyczą, i problemy, i depresja, i kryzysy w związku. Wszystko nas dotyka tak samo, bo jesteśmy takimi samymi ludźmi" - powiedziała w rozmowie z magazynem "Viva".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (129)