Blisko ludziJanachowska pochwaliła się romantycznym zdjęciem z mężem. Miłość kwitnie

Janachowska pochwaliła się romantycznym zdjęciem z mężem. Miłość kwitnie

Izabela Janachowska radzi parom młodym
Izabela Janachowska radzi parom młodym
Źródło zdjęć: © ONS.pl
26.04.2021 15:06

Izabela Janachowska należy do gwiazd, które - ku uciesze swoich fanów - są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Tancerka regularnie dzieli się na Instagramie zdjęciami zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego. Ostatnie fotografie Janachowskiej z mężem i synkiem szczególnie zachwyciły jej fanów.

Izabela Janachowska przez wiele lat była zawodową tancerką. Szczególną popularność przyniósł jej udział w "Tańcu z gwiazdami", gdzie partnerowała m.in. Radosławowi Majdanowi czy Rafałowi Brzozowskiemu. Po tym, jak doznała kontuzji, postanowiła zająć się tematyką ślubną. Dziś jest w tej kwestii ekspertką, która często gości w telewizji.

Romantyczne fotografie z rodzinnych wakacji

Gwiazda spełnai się nie tylko zawodowo, lecz także prywatnie. Od 2019 roku jest mamą Christophera. Gwiazda co jakiś czas pokazuje zdjęcia synka w mediach społecznościowych. Fotografie chłopczyka za każdym razem wzbudzają zachwyt fanów tancerki. Tak też było i tym razem, kiedy Izabela Janachowska postanowiła pochwalić się romantycznymi zdjęciami z mężem i synem.

Izabela Janachowska wybrała krótki rodzinny urlop. Podczas wakacji powstało mnóstwo pięknych zdjęć, którymi gwiazda postanowiła się pochwalić w sieci. NA niektórych zdjęciach tancerka pozuje z mężem, nie szczędząc mu czułości. Na innych fotografiach rodzicom towarzyszy mały Christopher, który szeroko uśmiecha się do obiektywu. Zdjęcia Izy Janachowskiej po prostu zachwycają!

Fani nie szczędzą ekspertce ślubnej komplementów. "Malutki cudny, bardzo ładny chłopiec, tak jest podobny do taty, ale wasze ostatnie zdjęcie to jest sztos. Wyglądacie pięknie, patrząc sobie w oczy" - brzmi jeden z komentarzy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta