Blisko ludziIzabella Krzan pozuje z ukochanym. Ze zdjęcia bije dobra energia

Izabella Krzan pozuje z ukochanym. Ze zdjęcia bije dobra energia

Izabella Krzan pozuje z ukochanym
Izabella Krzan pozuje z ukochanym
Źródło zdjęć: © AKPA
Marta Kutkowska
31.08.2021 20:14

Izabella Krzan kilka miesięcy temu została postawiona przed niełatwym zadaniem. Z dnia na dzień dostała propozycję poprowadzenia "Pytania na śniadanie" w zastępstwie za Marzenę Rogalską. Niedoświadczona modelka swoim wdziękiem szybko podbiła serca widzów. Okazuje się, że szczęście jej sprzyja także w życiu prywatnym.

Izabella Krzan zyskała popularność dzięki udziałowi w konkursie Miss Polonia 2016. Piękna Olsztynianka zdobyła koronę, co otworzyło jej drogę do show-biznesu. Ambitna modelka nie chciała jednak poprzestawać na pozowaniu, skończyła ekonomię w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jej naturalny wdzięk dostrzegli producenci TVP. Zaproponowano jej współprowadzenie nowej odsłony "Koła Fortuny". Ale to był dopiero początek.

Na głęboką wodę

Odejście Marzeny Rogalskiej z popularnej śniadaniówki wywołało niemałą burzę w mediach. Portale prześcigały się w spekulacjach, kto zastąpi słynną prowadzącą. Decyzja stacji zaskoczyła nawet samą zainteresowaną, która w kilkanaście godzin musiała przygotować się do debiutu w telewizji "na żywo".

- Nie przespałam całej nocy, bo byłam tak zestresowana. W tamtym momencie byłam naprawdę przerażona i nie wiedziałam, co mnie czeka - powiedziała w wywiadzie. Widzowie szybko przekonali się jednak do nowej prezenterki. 

Szczęśliwa w miłości

izabella Krzan jakiś czas temu przyznała, że jej serce jest zajęte. Chłopakiem Olsztynianki jest przystojny Dominik. Z jej wpisów na Instagramie wynika, że para spotyka się od marca 2020 r. W lipcu gwiazda opublikowała wzruszające wyznanie: "Dominik jest teraz nierozerwalną częścią mojego życia. Powiem więcej, w jakiś sposób stał się częścią mnie. Nie tylko spędzamy razem dużo czasu, ale też dużo podróżujemy. Ostatnio byliśmy na Malediwach. Czymś naturalnym i oczywistym jest dla mnie, że jeżeli na swoim prywatnym koncie na Instagramie pokazuję swoje życie, to Dominika nie może tam zabraknąć" - tłumaczyła fanom na Instagramie.

Wygląda na to, że miłość kwitnie. Dzisiaj prezenterka opublikowała urocze zdjęcie z ukochanym. "Pogoda za oknem może przyprawić o ponury nastrój, dlatego wjeżdżam ze zdjęciem, na którym widać 2 osoby i 19 zębów". 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także