Blisko ludziIzabella Scorupco wspomina swój ślub. Pokazała nowe zdjęcia i filmik

Izabella Scorupco wspomina swój ślub. Pokazała nowe zdjęcia i filmik

Izabella Scorupco wspomina swój ślub. Pokazała nowe zdjęcia i filmik
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz
29.11.2019 17:49

Izabella Scorupco opublikowała dotąd niepokazywane fotografie oraz nagranie ze swojej ceremonii ślubnej. Prawie dwa miesiące od zamążpójścia aktorka pisze, że wciąż śni sen na jawie.

6 października 2019 r. Izabella Scorupco po raz trzeci powiedziała "tak". Miłość i wierność ślubowała szwedzkiemu biznesmenowi, Karlowi Rosengrenowi. Jej pierwszym mężem był Mariusz Czerkawski, z którym ma córkę Julię. Mąż nr 2 to Amerykanin Jeffrey Raymond, któremu urodziła syna Jacoba.

Izabella Scorupco – ślub

O trzecim ślubie Scorupco najpierw w mediach społecznościowych poinformowały jej przyjaciółki. Wystawne wesele odbyło się w Los Angeles – przed parą młoda i jej gośćmi rozpościerał się widok na wzgórze z napisem Hollywood. Dla Polki, która grała dziewczynę Bonda, to był wyjątkowy dzień, który wciąż wspomina z rozrzewnieniem.

49-latka zamieściła właśnie na swoim profilu kolejne zdjęcia i wideo ze ślubu. Widzimy ją na nich z ukochanym mężem, działającym w branży gier komputerowych. Był w nią zapatrzony jak w obrazek. O tym, że ich wesele było wspaniałą imprezą świadczy też szalony taniec, jaki oglądamy na Instagramie. Scorupco pląsała w sukience odsłaniającej plecy, a w ustach trzymała małą butelką alkoholu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl