Trwa ładowanie...

Jada Pinkett Smith dowiedziała się o tym na wizji. Matka przyznała, że była gwałcona przez jej ojca

Kilka lat temu żona Willa Smitha zaczęła prowadzić autorski program "Red Table Talk". Przy tytułowym czerwonym stole aktorka wyznała, że była uzależniona od seksu. Teraz dowiaduje się, że jej mama nie wyrażała zgody na zbliżenia z nieżyjącym już ojcem.

Share
Jada Pinkett Smith
Jada Pinkett SmithŹródło: Getty Images
d4cs1yv

Jada Pinkett Smith nie ucieka przed trudnymi tematami, ale kompletnie nie spodziewała się wyznania własnej matki, które stawia w innym świetle małżeństwo jej rodziców. Bolesna prawda wyszła na jaw w bijącym rekordy popularności show "Red Table Talk".

Jada Pinkett Smith – ojciec gwałcił jej matkę

Adrienne Banfield-Norris spotkała się z córką i wnuczką Willow, by opowiedzieć o czymś, co dekady ukrywała. Zaczęło się od słów Jady, która stwierdziła: "A więc, Gam, nigdy nie byłaś w sytuacji, w której nie wyraziłaś zgody na seks". Wtedy matka aktorki zaprzeczyła, mówiąc: "Byłam, byłam. I to również w relacji z moim mężem. Twoim tatą".

Pinkett Smith nie wiedziała, jak na to zareagować. Widać, że wyznanie Adrienne nią wstrząsnęło. Szeroko otworzyła oczy i przez chwilę milczała. – Właśnie powiedziałaś, że uprawiałaś seks z ojcem, nie zgadzając się na to – powiedziała w końcu. Matka skinęła wtedy głową.

d4cs1yv

Adrienne Banfield-Norris zaszła w ciążę z Jadą, gdy chodziła do liceum. Przed rozwiązaniem wyszła za mąż za Robsola Pinketta Jr. Po kilku miesiącach doszło jednak do rozwodu. W 2018 r. Pinkett Smith – również podczas "Red Table Talk" – opowiedziała o przemocy, jakiej dopuszczał się Robsol względem jej matki. Ojciec gwiazdy zmarł dekadę temu.

– Wiem, że rodzice mieli bardzo przemocowy związek. Widziałam blizny na ciele mamy i jako dziecko byłam ciekawa, skąd je ma. Pytałam: "Mamusiu, co ci się stało? Co to?" – wspominała. – Szczerze, to pierwszy raz, kiedy Willow o tym słyszy i dowiaduje się prawdy o swoim dziadku – mówiła wtedy. Teraz też córka aktorki poznała kolejny bolesny, rodzinny sekret.

Adrienne Banfield-Norris tłumaczyła Jadzie, że żyła z jej ojcem, bo sądziła, że ją kocha. – Dla mnie to była miłość. Tak przynajmniej mi się wydawało – dodała w 2018 r.

Urszula Dębska o reakcjach kobiet chorych na raka. Wcześniej pokazała się bez włosów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4cs1yv

Podziel się opinią

Share
d4cs1yv
d4cs1yv
Strona Główna WP