Blisko ludziJak się absolutnie nie pakować? Tego uczy antyprzykład Paris Hilton

Jak się absolutnie nie pakować? Tego uczy antyprzykład Paris Hilton

Jak się absolutnie nie pakować? Tego uczy antyprzykład Paris Hilton
Źródło zdjęć: © Instagram.com | parishilton
Lidia Pustelnik
14.08.2017 14:41, aktualizacja: 14.08.2017 17:02

Paris Hilton ma podobno około 5 tys. torebek. Ile z nich bierze na wakacje, możemy się tylko domyślać na podstawie bagażu, który każdego roku celebrytka ciągnie za sobą na Ibizę. Zwykle jest to… 30 walizek. Ale jeśli chodzi o pakowanie, Paris popełnia chyba wszystkie możliwe błędy. Jej przykład niech będzie dla was przestrogą.

Paris Hitlon, która ma ambicję, by stać się projektantką, jest już właścicielką nie tylko własnej linii perfum, ale również butów i torebek. Być może to właśnie sprawia, że celebrytka po prostu tonie w przedmiotach. W wywiadzie dla "People" Hitlon przyznaje w końcu, że ma ich "za dużo".

– Nie tylko mam wszystkie torebki, które kupiłam od innych projektantów, ale mam też te z własnej kolekcji. Prawdopodobnie mam jakieś 5 tys. torebek. Z tego samego powodu mam tak wiele butów. Do mojej kolekcji dochodzi około dwustu tych, które każdego sezonu mi przysyłają. Nie mówiąc o tym, że sama kupuję ich całe mnóstwo – mówi celebrytka.

Nic zatem dziwnego, że kiedy Paris Hilton wybiera się na wakacje, nie jest w stanie zapanować nad ogromem swojej szafy – i po prostu pakuje wszystko, jak leci.
W efekcie nie tylko ciągnie ze sobą na Ibizę ponad 30 walizek, ale ostatecznie… i tak nie nosi ubrań, które do nich trafiły. Kiedy bowiem Paris Hilton wybiera się na wakacje, nie może się powstrzymać i kupuje nowe rzeczy.

Celebrytka nie jest też tą, która zastanawia się jak minimalistycznie spakować swoją kosmetyczkę na wakacje – ona po prostu pakuje całą walizkę kosmetyków. – Jest w niej wszystko – mówi Hilton. A więc maseczki upiękniające, kremy na powieki, balsamy i inne produkty, dzięki którym jej skóra ma wyglądać zawsze promiennie.

Być może Paris Hilton to odpowiada, ale większość z nas czułaby się chyba odrobinę przytłoczona ilością tych wszystkich przedmiotów. Czyż wakacje to nie czas, by na chwilę oderwać się od otoczenia?