Trwa ładowanie...

Jak się bawić w łóżku?

Niewątpliwą zaletą bycia w stałym związku jest wzajemna otwartość na potrzeby i marzenia partnera. Wyjawienie najbardziej skrywanych fantazji nie jest wcale sprawą prostą, wymaga bowiem zaufania i poczucia akceptacji. Warto jednak podzielić się z ukochanym erotycznymi pragnieniami. Jeżeli jednak nie czujesz się na siłach, aby wypowiedzieć je wprost, wykorzystaj inne sposoby. Szukasz pomysłu na udany, namiętny wieczór? Bawcie się!

Jak się bawić w łóżku?Źródło: Thinkstockphotos
d1kzmnj
d1kzmnj

Niewątpliwą zaletą bycia w stałym związku jest wzajemna otwartość na potrzeby i marzenia partnera. Wyjawienie najbardziej skrywanych fantazji nie jest wcale sprawą prostą, wymaga bowiem zaufania i poczucia akceptacji. Warto jednak podzielić się z ukochanym erotycznymi pragnieniami. Jeżeli jednak nie czujesz się na siłach, aby wypowiedzieć je wprost, wykorzystaj inne sposoby. Szukasz pomysłu na udany, namiętny wieczór? Bawcie się!

Nie chcemy dopuścić do monotonii i znudzenia sobą nawzajem, nie chcemy, aby proza życia wkroczyła również do naszej sypialni. Używamy więc własnej wyobraźni, a gdy jej zabraknie… z pomocą przychodzą producenci akcesoriów i gadżetów erotycznych. Do dyspozycji mamy filmy, książki, seksowne fatałaszki, zachęcające atrybuty i przeróżne gry erotyczne dla par. Każdy sposób jest dobry, a dopóki obojgu Wam wszystko odpowiada, nie przestawajcie. I nie ma znaczenia, czy kochacie się pod kołdrą i przy zgaszonym świetle, czy na balkonie, nago albo w lateksowym przebraniu. To Wam ma być dobrze. Jeżeli tak jest, szczerze gratulujemy, jeżeli natomiast zastanawiasz się nad sposobem urozmaicenia swoich łóżkowych chwil – przedstawiamy popularne sposoby na erotyczne zabawy.

Raport profesora Izdebskiego na temat seksualności Polaków, przeprowadzony na przełomie 2009 i 2010 roku, pokazuje, w jaki sposób polscy internauci ubarwiają swoje życie seksualne. Prawie połowa, ob 42,8 proc. z nich, korzysta ze środków urozmaicających łóżkowe doznania. Największą popularnością (62,9 proc.) cieszą się nawilżające żele, chętnie wybierane są również bielizna erotyczna (56,3 proc. ) oraz specjalne prezerwatywy (49,8 proc.). 38 proc. badanych, którzy zadeklarowali zainteresowanie gadżetami erotycznymi, do łóżka zabiera... wibrator.

Każdy, kto choć raz odwiedził sklep z artykułami erotycznymi, wie, że jest w czym wybierać. Do lamusa odeszło również skrępowanie towarzyszące wizycie w tego typu sklepie – dziś wielkim zainteresowaniem cieszą się internetowe sex-shopy. W zależności od upodobań, każda para dobierze coś inspirującego zakochanych do miłosnych szaleństw.

d1kzmnj

Sposobów na wprowadzenie do łóżka pikantnych nowości jest mnóstwo i nie zawsze wymagają zakupów w specjalnie przeznaczonych do tego sklepach. Do dyspozycji macie przecież przeróżne jadalne pyszności, które mogą stać się cudownym atrybutem miłosnej gry. Podobnie materiały o różnych fakturach, apaszki i piórka przyprawią o dreszczyk emocji.

Punktem wyjścia do każdej miłosnej zabawy jest zawsze poczucie bezpieczeństwa, akceptacji i bliskość, której oboje jesteście pewni. Tylko wtedy będziecie odprężeni, otwarci na nowe doznania, ale także gotowi na wybuch śmiechu gdy sytuacja stanie się zabawna. Seks ma być dla Was radością i zabawą, celem jest przecież Wasza przyjemność, a tego nie da się osiągnąć traktując wszystko nazbyt serio. Z takim podejściem łatwiej będzie Tobie otworzyć się na własne doznania i ośmielić w staraniach o zapewnienie doznań partnerowi. Seks nie jest również obowiązkiem dla żadnej ze stron, każdy z partnerów ma więc prawo nie zgodzić się na to, co mu nie odpowiada. Często zgadzamy się na coś z myślą o zadowoleniu ukochanej osoby, pomijając własne odczucia. Radość z seksu możliwa jest tylko wtedy, jeżeli obie strony pragną tego samego i akceptują to, co dzieje się w łóżku. Tłumienie w sobie niechęci lub skrępowania w obawie przed reakcją partnera, skutkować będzie rosnącą frustracją, która nie da o osobie zapomnieć.

Erotyczna zabawa wymaga również erotycznej atmosfery. Dajcie więc sobie czas i odpowiednie miejsce, gdzie nikt nie będzie zakłócał Waszej bliskości. Przygotuj się na ten wieczór, zgromadź odpowiednie atrybuty, wybierz muzykę, zapal świece. Skupcie się tylko i wyłącznie na sobie, bez telefonów czy telewizora. Niech nic Was nie pogania, nie psuje nastroju i nie stresuje.

Wiele osób już na samą myśl o wyszukanych pieszczotach, nie może doczekać się przyjemnego "sam na sam" z partnerem. Warto puścić wodze fantazji i wprowadzić się w erotyczny nastrój, a następnie nadać marzeniom realny kształt.

d1kzmnj

Ciepło, zimno…

Czy pamiętasz scenę z filmu „9 i pół tygodnia”, w której Mickey Rourke karmił Kim Basinger rozmaitymi produktami? Internauci okrzyknęli tę scenę jedną z najgorętszych filmowych scen erotycznych. I choć nie polecamy tego typu gry wstępnej w sąsiedztwie otwartej, zimnej lodówki - wszelkiego rodzaju wisienki, truskaweczki i czekolada są jak najbardziej na miejscu. Puśćcie wodze fantazji i smakujcie pyszności z Waszych ciał. Nie zapominaj również o wykorzystaniu zimna – chłodny szampan, kostki lodu lub zimne owoce – gwarantują niezwykłe doznania. Wykorzystaj również materiały o różnych fakturach, piórka, oraz oczywiście dotyk swoich ust. Oddajcie się całkowicie wzajemnym pieszczotom, odpręż się i myśl tylko o napływającej przyjemności.

Przejmij ster…

Nie obawiaj się stać się w łóżku taka, jaką chciałabyś być w swoich fantazjach. Partner będzie zachwycony wiedząc o tym, że dzielisz się z nim swoimi pragnieniami. Marzenia o dominacji lub uległości w łóżku są jedną z najczęściej wymienianych fantazji erotycznych i dotyczą zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Zawsze pamiętajcie jednak o wzajemnej przyjemności i nie bójcie się przerwać, gdy poczujecie, że coś jest nie tak. Delikatne skrępowanie może być wspaniałą zabawą i pozwoli Wam na odkrycie pragnień, o jakich jeszcze nie wiedzieliście. Zabawki…

Producenci gadżetów erotycznych prześcigają się w pomysłach, aby urozmaicić życie seksualne swoich klientów. Nie musisz jednak od razu kupować zmieniającego kolory wibratora, a partnerowi pulsującej, sztucznej pochwy. Do wyboru macie również rozmaite prezerwatywy, atrakcyjną bieliznę lub żele nawilżające o specyficznym, np. rozgrzewającym, działaniu. Wybór jest ogromny i każda para znajdzie dla siebie coś interesującego. Podniecający jest przecież nie tylko sam fakt kupienia zabawki, ale przede wszystkim wspólne fantazje, wybór i chęć zakosztowania czegoś nowego.

Zagrajmy…

Atrakcyjną formą ubarwienia wspólnego wieczoru są również gry erotyczne. Nie tylko wprowadzą w erotyczny nastrój, ale przede wszystkim otworzą Was na pragnienia partnera, pozwolą wyjawić skrywane marzenia, a wszystko to w atmosferze odprężenia i z uśmiechem na twarzy. W zestawie znajdują się zwykle plansza, karty do gry, pionki oraz kostka, a także rozmaite atrybuty potrzebne do wykonania zadań, np. piórko. Partnerzy stopniowo pozbywają się nie tylko ubrań, ale również zahamowań, aby ostatecznie „odkryć świat rozkoszy”, jak opisuje jeden z producentów. Tego typu grę można również stworzyć samemu i samemu zaplanować jej szczegóły, wystarczy puścić wodze fantazji.

d1kzmnj

Seks powinien być przyjemnością dla obojga partnerów, ważna jest więc wzajemna szczerość i otwartość. Tylko wtedy mamy szanse poznać marzenia i potrzeby ukochanego oraz podzielić się własnymi. Warto zadbać o poziom życia seksualnego, gdyż bardzo łatwo tę sferę zaniedbać, szczególnie gdy codzienność przytłacza i nudzi. Do dyspozycji mamy wiele atrybutów i pomysłów, dzięki którym nie tylko będziecie świetnie bawić się w łóżku, ale zaczniecie poznawać się na nowo.

(dja/pho)

d1kzmnj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kzmnj