Trwa ładowanie...
d2nc7dr

Janusz Józefowicz mówi o swoim hobby. To nietypowe zajęcie

Janusz Józefowicz w rozmowie z "Urodą Życia" opowiedział o swoim nietypowym hobby. Reżyser interesuje się zielarstwem i ma w tej dziedzinie już nawet pewne sukcesy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Janusz Józefowicz skończył w tym roku 60 lat
Janusz Józefowicz skończył w tym roku 60 lat (ONS.pl)
d2nc7dr

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska

Janusz Józefowicz od 1992 roku jest dyrektorem artystycznym Studia Buffo. Okazuje się, że reżyser związany z Nataszą Urbańską ma poza pracą ciekawe hobby. W rozmowie z magazynem "Uroda Życia" Józefowicz wyznał, że w wolnych chwilach zajmuje się zielarstwem. Ma nawet na koncie pewne sukcesy.

d2nc7dr

Janusz Józefowicz – nietypowe hobby

"Znachorem nie jestem, ale doradzam proste rzeczy. Kiedyś przyjechał do mnie kolega, którego córeczka miała kurzajki. Ani lekarstwa z apteki, ani zamrożenia nie pomagały. A u mnie rośnie glistnik. Wyrwałem z korzeniami, pokazałem, jak smarować. Zadzwonił po jakimś czasie i powiedział, że zadziałało" – mówi Józefowicz. Innym razem reżyser dał swojemu zapracowanemu koledze nalewkę dziurawcową na uspokojenie. To także świetnie się sprawdziło.
"Każda roślina jest ciekawa. I nie wszystkie są rozszyfrowane, nazwane. Co roku odrywam nowe zioła. Mniej więcej wiemy już, co u nas rośnie, więc jeździmy nad Pilicę, tam są czyste tereny, idealne miejsce do kolejnych zielarskich odkryć" – dodaje reżyser.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2nc7dr

Podziel się opinią

Share
d2nc7dr
d2nc7dr