Blisko ludziJaruś z "Chłopaków do wzięcia" dostał paczkę-niespodziankę. Zawartość bardzo go zaskoczyła

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" dostał paczkę-niespodziankę. Zawartość bardzo go zaskoczyła

Jarek Mergner dostał prezent od fana
Jarek Mergner dostał prezent od fana
Źródło zdjęć: © YouTube
30.09.2022 09:00, aktualizacja: 30.09.2022 09:28

Była tak wielka, że niemal nie zmieściła się w kadrze. Jarek Mergner, uczestnik programu "Chłopaki do wzięcia" dostał wielką paczkę, której zawartość była niespodzianką. Widzowie darzą go tak dużą sympatią, że postanowili przesłać mu prezent. Mężczyzna nie krył radości.

Popularność zdobytą w programie wykorzystał, żeby rozwinąć swoją internetową działalność. Jarek Mergner, nazwany także Jarusiem, prowadzi kanał w serwisie YouTube, w którym dzieli się z fanami historiami ze swojego życia. W jednym z filmów opowiedział o niezwykłym prezencie od widza.

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" dostał wyjątkowy prezent

Program "Chłopaki do wzięcia" opowiada o poszukiwaniu miłości przez mężczyzn z małych miejscowości i wsi. Jednym z "chłopaków" jest Jarek Mergner. Mężczyzna bardzo szybko stał się jednym z bardziej popularnych bohaterów serii. Jego medialna przygoda rozwija się w internecie. "Jaruś" prowadzi swój kanał w serwisie YouTube. Tam opowiada o różnych sytuacjach ze swojego życia. A ostatnio przydarzyła mu się wyjątkowa historia. Dostał niezwykły prezent, który zapakowany był w wielką paczkę. Zawartość zaskoczyła i zachwyciła Jarka. Stalowy, strażacki hełm, kubek, dwa powerbanki i zegarek.

- Bardzo mi się to podoba. Jestem teraz szczęśliwy - powiedział.

Jarek Mergner znalazł miłość

Chciał znaleźć miłość i znalazł. Przez lata szukał tej jedynej i w końcu na nią trafił. W kwietniu tego roku stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką została Gosia. Ceremonię można było zobaczyć w programie "Chłopaki do wzięcia".

"Jak się kocha dziewczynę, no to tak najlepiej wziąć ślub i razem mieszkać i tyle. No tak na kocią łapę, to tak nie za bardzo, bo to wiadomo. Przyjeżdżać tak co weekend, to jest bez sensu, a wiadomo, paliwo kosztuje" - wyjaśniał swoją decyzję mężczyzna.

I chociaż po pewnym czasie pojawiły się plotki dotyczące rozstania pary, Jarek zapewniał, że są razem nadal i szczęśliwie układają sobie życie.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta