Trwa ładowanie...
dx7dn9r

Jarosław Bieniuk ma konflikt z matką. Przeprowadzili poważną rozmowę

Lidia Bieniuk wprowadziła się do domu swojego syna i jego dzieci tuż po śmierci Anny Przybylskiej. Relacje byłego piłkarza i jego matki pogorszyły się odkąd pojawiła się Martyna Gliwińska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Bieniuk
Jarosław Bieniuk (ONS)
dx7dn9r

Jarosław Bieniuk długo nie mógł ułożyć sobie życia prywatnego. Przez ostatnie kilka lat w codziennych obowiązkach pomagała mu jego mama. Lidia Bieniuk wprowadziła się do syna i miała znaczący wpływ na to, co dzieje się w domu.

Kobieta nie tylko nieustannie udzielała porad Jarosławowi BIeniukowi, ale również wyręczała swoje wnuki w wieku domowych obowiązkach. Pani Lidii nie spodobał się również fakt, że syn spotyka się z o wiele młodszą od siebie Martyną Gliwińską.

Jak donosi tygodnik "Na żywo", gdy Martyna Gliwińska pomieszkiwała w domu ukochanego, to wtedy jego mama natychmiast uciekała. Z kolei, gdy wracała, to wyprowadzała się Gliwińska.

dx7dn9r

Jarosław Bieniuk skonfliktowany z matką

Sytuacja stała się jeszcze bardziej napięta w momencie, gdy Jarosław Bieniuk powiedział mamie, że znowu zostanie ojcem. "Padły obraźliwe słowa w stosunku do Martyny i jej rodziców, a Jarek ze strachu zerwał kontakt z ukochaną!" - donosi tygodnik.

"On jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu" - dodała Gliwińska.

W końcu Jarosław Bieniuk postanowił ostatnio przeprowadzić poważną rozmowę ze swoją matką. "Kocha ją i chce, by wciąż czuła się potrzebna. Widzi jednak, że jego zmarła partnerka miała rację, kiedy stawiała na niezależność i prowadziła dom bez pomocy jego mamy" - podaje źródło tygodnika "Na żywo".

dx7dn9r

"Za mocne brwi, za mocne rzęsy". Makijażystka o błędach Polek

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dx7dn9r

Podziel się opinią

Share

dx7dn9r

dx7dn9r