GwiazdyJarosław Bieniuk próbuje odzyskać Martynę Gliwińską? Znajoma nie ma wątpliwości

Jarosław Bieniuk próbuje odzyskać Martynę Gliwińską? Znajoma nie ma wątpliwości

Jarosław Bieniuk próbuje odzyskać Martynę Gliwińską? Znajoma nie ma wątpliwości
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz

01.08.2019 08:25, aktual.: 01.08.2019 09:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jarosław Bieniuk znów jest widywany u boku Martyny Gliwińskiej. Mimo jej zapewnień, że powrotu nie będzie, wcale się od niego nie odcięła. Według ich znajomej, ten chce ją odzyskać. Już na dobre.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska

#

Związek Bieniuka i Gliwińskiej nigdy nie był łatwy. Porównania jej do Anny Przybylskiej na pewno nie pomagały rozwojowi relacji. Ekspiłkarz też się wahał – w końcu w jednym z wywiadów powiedział, że nie jest gotowy, by całkowicie się zaangażować. Jakiś czas później Gliwińska powiedziała: "Jarek nie spełniał moich oczekiwań jako człowiek i partner".

Kiedy Bieniuk wpadł w poważne tarapaty, eksdziewczyna okazała się osobą godną jego zaufania. Nie tylko nie uwierzyła w oskarżenia o gwałt ze strony Sylwii Sz., ale jeszcze broniła go w mediach. – Jarek jest ostatnią osobą stającą do kłótni i zdolną do agresji. W kontaktach z kobietami jest wręcz nieśmiały – przekonywała.

Jarosław Bieniuk – związek z Martyną Gliwińską

#

W lipcu byli partnerzy zostali sfotografowani na przejażdżce rowerowej. I chociaż miało to ponoć tylko przyjacielski charakter, zdaniem znajomej, jest coś na rzeczy. – Są prezenty i kwiaty. On stara się, by znów mu zaufała. Tym bardziej że nie chce zostać sam, kiedy ruszy proces sądowy – mówi w rozmowie z "Na żywo".

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także