ycipk-1msx74

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska znów razem. Towarzyszył im jego syn

Jarosław Bieniuk nie miał ostatnio łatwego czasu. Do formy może wracać dzięki dawnej miłości, Martynie Gliwińskiej. To ona broniła, gdy został oskarżony przez Sylwię Sz. o brutalny gwałt.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Bieniuk był widziany z byłą dziewczyną
Jarosław Bieniuk był widziany z byłą dziewczyną (ONS.pl)
ycipk-1msx74

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska

Jarosław Bieniuk miał wrócić do Martyny Gliwińskiej – informuje "Życie na Gorąco", publikując ich wspólne zdjęcia sprzed kilku dni. Para wybrała się na przejażdżkę po Sopocie. Był z nimi syn ekspiłkarza i Anny Przybylskiej, Szymon.

Gliwińska parokrotnie kończyła związek z Bieniukiem. – Jarosław nie spełniał moich oczekiwań jako człowiek i partner – powiedziała po kolejnym rozstaniu. Ale kiedy wpadł w tarapaty, stanęła po jego stronie.

ycipk-1msx74

Martyna Gliwińska i oskarżenia względem Jarosława Bieniuka

Jarosław Bieniuk w kwietniu tego roku trafił do aresztu. 28-letnia modelka Sylwia Sz. zeznała, że ten brutalnie ją zgwałcił. Nadal zresztą podtrzymuje ona swoją wersję wydarzeń. Gliwińska wierzy jednak w niewinność Bieniuka.

Zobacz też: Wesela i komunie. Projektantka o modowych wpadkach Polek

Zarzuty modelki nazwała "nieudolną próbą wyłudzenia". – Jarek jest ostatnią osobą stającą do kłótni i zdolną do agresji, to nie w jego stylu, on unika takich sytuacji. W kontaktach z kobietami jest wręcz nieśmiały i każdy kto go zna, wie, co mam na myśli. Dobrze, że ma przyjaciół i rodzinę, która nigdy tego nie podważy – dodała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1msx74