Trwa ładowanie...
d2r8vmw

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie. "Pragnę podkreślić, że jestem niewinny"

W środę 17 kwietnia decyzją Prokuratury Rejonowej w Sopocie Jarosław Bieniuk został wypuszczony z aresztu za poręczeniem majątkowym. Postawiono mu dwa zarzuty. W oświadczeniu przesłanym redakcji WP Kobieta przez agencję PR-ową byłego piłkarza Bieniuk twierdzi, że oskarżenia o dokonanie przestępstwa seksualnego są nieprawdziwe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie ws. popełnienia przestępstwa seksualnego
Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie ws. popełnienia przestępstwa seksualnego (East News)
d2r8vmw

Jarosław Bieniuk wydał oświadczenie

Jarosław Bieniuk był podejrzewany o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym. 28-letnia kobieta twierdziła, że były piłkarz odurzył ją narkotykami i wykorzystał seksualnie. W poniedziałek została przesłuchana, a we wtorek doszło do aresztowania domniemanego sprawcy. W środę 17 kwietnia przesłuchano byłego piłkarza.

Mariusz Duszyński, prokurator okręgowy z Gdańska, poinformował w rozmowie z WP Kobieta, że Jarosław Bieniuk opuścił areszt za poręczeniem majątkowym w wysokości 20 tys. złotych. Został objęty dozorem policyjnym i ma zakaz kontaktowania się ze świadkami. Zostały mu postawione dwa zarzuty z art. 58 ustęp 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

d2r8vmw

Osoby reprezentujące byłego piłkarza przysłały redakcji jego oświadczenie dotyczące podejrzenia popełnionego przestępstwa seksualnego. Jarosław Bieniuk zapewnia, że jest niewinny.

Jarosław Bieniuk: Jestem niewinny

"W związku z nieprawdziwymi zarzutami formułowanymi w moim kierunku w ostatnich dniach pragnę przekazać Państwu kilka słów wyjaśnienia.

Informacje pojawiające się w mediach na temat rzekomo zarzucanych mi czynów są szokujące, zarówno dla Państwa, jak i dla mnie. Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych.

Pragnę podkreślić, że jestem niewinny, dlatego też niezwłocznie i dobrowolnie stawiłem się na posterunku policji. Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Niesłuszne oskarżenia formułowane pod moim adresem godzą bezpośrednio w moje dobre imię, jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci. Do zakończenia postępowania i finalnej decyzji sądu, zwracam się z prośbą do przedstawicieli mediów o wstrzymanie się od formułowania jednoznacznych ocen pod moim adresem oraz uszanowanie prawa członków mojej rodziny do prywatności w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

d2r8vmw

Proszę także Państwa – przedstawicieli mediów o używanie mojego pełnego imienia i nazwiska w przygotowywanych artykułach medialnych – bo tak właśnie należy postępować wobec osób niewinnych" – brzmi treść oświadczenia przesłanego do redakcji WP Kobieta przez osoby uprawnione do komunikacji z mediami w imieniu Jarosława Bieniuka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zatrzymanie Jarosława B. Prawnik rzekomej ofiary o domniemanej pigułce gwałtu

d2r8vmw

Podziel się opinią

Share

d2r8vmw

d2r8vmw