"Jarosław już nie przeleje". Uderzyła w rozżaloną pracownicę TVP

"Jarosław już nie przeleje". Uderzyła w rozżaloną pracownicę TVP

Magdalena Filiks zaatakowała Monikę Borkowską z TVP
Magdalena Filiks zaatakowała Monikę Borkowską z TVP
Źródło zdjęć: © East News, Facebook, Reporter | Jacek Dominski, Monika Borkowska
21.12.2023 10:47, aktualizacja: 21.12.2023 11:40

Zmiany w Telewizji Polskiej doprowadziły do licznych komentarzy byłych i obecnych pracowników stacji. Prowadząca program "Minęła 20" również nie kryła swojego rozżalenia w mediach społecznościowych. W niewybredny sposób odpowiedziała jej posłanka Platformy Obywatelskiej.

W mediach publicznych trwa rewolucja. Zgodnie z zapowiedziami koalicji rządzącej, w TVP pojawiło się nowe kierownictwo, co nie spodobało się politykom PiS oraz niektórym pracownikom stacji. 20 grudnia kanały TVP Info oraz TVP1 przerwały na jakiś czas nadawanie, a z sieci zniknął portal tvp.info. 

Monika Borkowska nie mogła wejść do TVP. O incydencie napisała w sieci

Szerokim echem odbił się wpis Moniki Borkowskiej, prezenterki programu "Minęła 20" oraz "Jak oni kłamią". Była rzeczniczka partii Kukiz 15, a także reporterka TVP Info, skarżyła się, że nie mogła wejść do budynku TVP.

"Wczoraj prowadziłam dla naszych widzów #Minęła20. Dziś moja wejściówka do TVP nie działa, choć mam umowę. Oni nie mają, a są w środku. W środku zostały też moje rzeczy prywatne, w tym pieniądze i sprzęt. Kto za to odpowie?" - napisała Monika Borkowska.

Prowadząca "Minęła 20" doczekała się niewybrednej odpowiedzi ze strony posłanki Platformy Obywatelskiej Magdaleny Filiks.

"Przy takich zarobkach za robienie ludziom sieczki z mózgu wierzę, że mogła pani przypadkiem na biurku zostawiać kilka tysięcy i nie zauważyć różnicy w ciężarach portfela. Ale z całą pewnością stoją za tym fakty, dowody, nagrania i świadkowie. Proszę pójść na prokuraturę" - odpowiedziała dziennikarce.

Ostra wymiana zdań między pracowniczką TVP a posłanką KO

Borkowska postanowiła zareagować na wypowiedź Magdaleny Filiks. Z przekąsem podziękowała za "rady" posłanki.

"Cieszę się, że Pani poseł już w dobrej formie. Dziękuję za rady" - napisała.

Magdalena Filiks postanowiła znowu jej odpowiedzieć, komentując wygląd pracownicy TVP. "Choć jedną po kobiecemu mam/strasznie Ci krzywo ostrzykali policzki — bez państwowych pieniędzy za chwilę spłyną i to będzie poważny kłopot w twoim systemie wartości. A Jarosław już nie przeleje. Także polecam jogę mięśni twarzy/inaczej się nie utrzyma" (pisownia oryginalna) - zaatakowała posłanka.

Monika Borkowska zakończyła dyskusję. "Jak na kogoś w żałobie, jakaś strasznie Pani poseł radosna. Nie wyprowadzałam z błędu, bo mi jej po ludzku żal. I nie jesteśmy na ty, Pani poseł" - zakończyła wymianę zdań.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta