Trwa ładowanie...
d37n1f4

Jasnowidz Krzysztof Jackowski odnalazł miłość. Druga żona jest młodsza od niego o 19 lat

Jasnowidz Krzysztof Jackowski ma dwoje dzieci: syna i córkę z pierwszego małżeństwa. Rozstanie z pierwszą żoną bardzo przeżył i pewnie dlatego nawet nie przewidział, że jest mu dane znów zaznać szczęścia w miłości. W 2014 roku ponownie się ożenił.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Jackowski ożenił się w 2014 roku
Krzysztof Jackowski ożenił się w 2014 roku (East News)
d37n1f4

Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz, który pomógł policji rozwikłać niejedną zagadkę, najwyraźniej nie miewa wizji dotyczących jego samego. Jak inaczej wytłumaczyć fakt, że mężczyzna dał się zaskoczyć miłości?

Jackowski, który z pierwszego małżeństwa ma dwójkę dzieci - syna i córkę, ponoć bardzo przeżył rozstanie z żoną, Elżbietą. Mówiło się nawet, że stracił wiarę w miłość. Ale 11 lat temu kawiarni poznał Katarzynę. Przysiadła się do jego stolika razem z koleżanką, która niedawno rozwiodła się. Obie kobiety chciały wiedzieć, jak ułoży się ich życie uczuciowe.

Jackowski przepowiedział Katarzynie, że będzie szczęśliwa i niedługo pozna odpowiedniego mężczyznę. Jasnowidz jednak się mylił. Katarzyna już poznała odpowiedniego mężczyznę. 5 lat później, w 2014 roku Katarzyna i Krzysztof Jackowski stanęli na ślubnym kobiercu.

Żona jasnowidza jest od niego o 19 lat młodsza, ale Jackowskiemu, tokarzowi z wykształcenia, taka sytuacja nie przeszkadza. Wspólnie z żoną napisał książkę "Zmarli mówią". Mimo to Katarzyna Jackowska trzyma się z dala od mediów.

d37n1f4

Najciekawsza część historii dotyczy wizji Jackowskiego. Czy to możliwe, że słynny jasnowidz nie zagląda do swojej przyszłości? A może kokietuje mówiąc, że miłość przyszła niespodziewanie?

WPodróży: Niemcy Północne, czyli idealny pomysł na weekendowy wyjazd cz. I

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d37n1f4

Podziel się opinią

Share
d37n1f4
d37n1f4