Wiecie, kim jest jego syn? Nigdy się razem nie pokazują

Robert Janowski ma syna
Robert Janowski ma syna
Źródło zdjęć: © AKPA

20.06.2024 09:50, aktual.: 20.06.2024 13:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Robert Janowski doczekał się jedynego syna, który otrzymał imię Makary. Rozwija on karierę w branży filmowej. Rzadko jednak mówi o ojcu, którego nie było nawet na jego drugim ślubie. Wiele wskazuje na to, że ich relacja nieco się ochłodziła.

Robert Janowski już dawno pożegnał się z Polsatem. Po zaciekłej negocjacji niedługo mamy zobaczyć go ponownie na antenie TVP w programie "Jaka to melodia", z którego zrezygnował w 2017 roku.

Prywatnie piosenkarz związany jest z Moniką Janowską. Niewiele osób jednak wie, że ma on za sobą dwa nieudane małżeństwa. Owocem pierwszego z nich jest syn Makary, który urodził się w 1988 roku i związał z branżą filmową. Rzadko opowiada on jednak o ojcu w wywiadach. Milczy również Janowski, który nie przyszedł na drugi ślub swojego jedynego syna.

W ubiegłym tygodniu Makary pojawił się na wiecu artystów domagających się tantiem z filmów publikowanych w internecie.

Rozstali się, gdy syn miał trzy lata

Robert poznał Katarzynę Kalicińską w warszawskim Domu Sztuki, którego dyrektorką była jego mama. Kasia wystawiała tam swój amatorski spektakl. Poprosiła Janowskiego, wówczas świeżo upieczonego absolwenta weterynarii, o skomponowanie do niego muzyki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

On zakochał się w niej do szaleństwa, a ona przedstawiła go wkrótce swojemu przyjacielowi Januszowi Józefowiczowi, przyczyniając się poniekąd do tego, że dostał główną rolę w musicalu "Metro".

Miłość kwitła, a jej owocem został Makary. Ostatecznie małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu. Choć młodzi wielokrotnie podejmowali próby ratowania związku, rozstali się, kiedy ich syn miał trzy latka.

Katarzyna Kalicińska skupiła się na rozwijaniu kariery. Szybko znalazła zatrudnienie w Telewizji Polskiej. Związała się z Dariuszem Goczałem, znanym producentem telewizyjnym, który stał się ojczymem dla Makarego. Stworzyli zgraną i szczęśliwą rodzinę. Makary dorósł i wyjechał na studia do USA, aby rozwijać się w roli reżysera.

Syn Roberta Janowskiego zakochał się w wokalistkę Monice Borzym. Jeszcze wtedy prezenter aktywnie uczestniczył w życiu syna i pomagał w ślubnych przygotowaniach.

Relacja ojca z synem pod znakiem zapytania

W 2013 roku małżeństwo Makarego ostatecznie się rozpadło. Reżyser związał się z kostiumografką Martyną Poros i dwa lata temu wziął z nią ślub, na którym jednak nie pojawił się jego ojciec. Ciężko go również spotkać również z synem na ściankach czy imprezach branżowych.

Trudno jednak mówić o otwartym konflikcie, bo ani Makary Janowski nie wypowiadał się nigdy na temat ojca, ani Robert nie mówił o szczegółach swojej relacji z synem.

Makary obecnie skupiony jest na rozwoju zawodowym. Obecnie reżyseruje serial "Zdrada", w którym zagrają Dawid Ogrodnik i Paweł Małaszyński. Niedługo światło dzienne ma ujrzeć jego film fabularny.

Makary Janowski
Makary Janowski© AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także