GwiazdyJehro na jedynym koncercie w Warszawie

Jehro na jedynym koncercie w Warszawie

Jehro na jedynym koncercie w Warszawie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

18.04.2014 10:20, aktual.: 18.04.2014 11:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jehro, wielonarodowa dusza pochodząca z Marsylii. W jego żyłach płynie krew grecka, włoska
i francuska. Francuski bard śpiewający po hiszpańsku, angielsku i oczywiście po francusku. Mistrz plażowego, francuskiego reggae, calipso, bossa novy, popu. Przedstawiciel World Music. 16 Maja wystąpi na jedynym koncercie w Warszawie (Sala Kongresowa, 20:00)

Jehro, wielonarodowa dusza pochodząca z Marsylii. W jego żyłach płynie krew grecka, włoska i francuska. Francuski bard śpiewający po hiszpańsku, angielsku i oczywiście po francusku. Mistrz plażowego, francuskiego reggae, calipso, bossa novy, popu. Przedstawiciel World Music. 16 Maja wystąpi na jedynym koncercie w Warszawie (Sala Kongresowa, 20:00).

Czarny koń zeszłorocznego Siesta Festival, kiedy to jednego dnia dwukrotnie zapełnił i roztańczył całą Filharmonię Bałtycką. Mimo że jego piosenki zazwyczaj dotyczą spraw smutnych, niełatwych, muzyka i płynąca z niej szczerość artysty każą publiczności widzieć słońce, wyjście z sytuacji, czekającą nań radość. Nie sposób na jego koncertach wysiedzieć spokojnie: nogi same rwą się do tańca, a ręce do utrzymania rytmu w oklaskach.

Jehro znany jest przede wszystkim miłośnikom kultowej audycji radiowej Siesta, która od czternastu lat niezmiennie nadawana jest w Trójce i zyskała prawdziwe rzesze autentycznych fanów. Dwukrotnie jego piosenki pojawiły się na składankowych albumach towarzyszących audycji, a sam artysta głęboko zapadł w pamięci po jego zeszłorocznych występach na Siesta Festival w Gdańsku.

Teraz, 16 Maja wystąpi na jedynym koncercie w Warszawie (Sala Kongresowa, 20:00).

Bilety już są w sprzedaży w e-bileterniach.

POLECAMY:

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także