Trwa ładowanie...
praca za granicą

Jej mąż nie chce wracać już do pracy za granicą. "Za co będziemy żyć?"

Mąż Joli od lat pracuje za granicą. Do tej pory małżeństwo radziło sobie z odległością i tęsknotą. Robili to dla wspólnego celu. Teraz jednak ukochany Joli powiedział "dość". Kobieta zaczęła się bać o ich wspólną przyszłość.

Share
Jej mąż nie chce wracać już do pracy za granicą. "Za co będziemy żyć?"
Źródło: 123RF
d4n4enb

Jola od 4 lat żyje w związku na odległość. Jej mąż wyjechał do Niemiec "za chlebem". Para chciała wybudować dom i podnieść standard życia. "Mamy dwoje dzieci wieku przedszkolnym. Mąż przyjeżdża dość często do domu, co 2 miesiące na cały tydzień. Zarabia na budowie i nie ma ciężkiej pracy. Pojechał tam, bo chcieliśmy bardzo mieć dom, jeszcze potrzebujemy z 70 tysięcy złotych, żeby go wykończyć, ale jesteśmy na finiszu. Mąż przyjechał 2 dni temu. Wczoraj powiedział, że ma dość takiego życia, nie widuje dzieci ani mnie i powiedział, że już tam więcej nie pojedzie i znajdzie pracę tu. Ale jak to zrobi, to budowa domu nam się znowu opóźni i nigdy się tam nie wprowadzimy. Nie wiem, co robić. Za co będziemy żyć?" – pyta zrozpaczona na forum WP Kafeteria.

Praca za granicą

Internauci byli oburzeni postawą kobiety. W komentarzach pytali, co stało się z miłością do męża. "Dziwisz mu się? Myślisz ty w ogóle o swoim mężu, czy tylko o sobie? Żenada. Dom się w końcu wykończy, a on nie będzie sam, dzieci też na pewno będą szczęśliwsze" – napisał internauta.

"Zastanów się, co jest w tej sytuacji dla ciebie ważniejsze - zachowanie pełnej rodziny i dobro każdego z jej członków, czy budowa domu?" – zapytał forumowicz.

"Ja się twojemu mężowi nie dziwię. Mój mąż pracował w Szwecji i kiedyś wrócił do domu - do pracy więcej nie pojechał. Był na skraju załamania. Potem pojawiła się okazja wyjechania do Niemiec. Pojechał, ale ja po roku pojechałam do niego z dziećmi. Macie jeszcze małe dzieci. Niech mąż wynajmie mieszkanie w Niemczech. Wy to mieszkanie po babci wynajmijcie. Mąż będzie was miał na miejscu i jemu będzie łatwiej" – doradziła obserwatorka postu.

Zobacz także: Ma 24 lata i zarobki, których można pozazdrościć. Gościem Hanny Lis jest Ola Nowak

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4n4enb

Podziel się opinią

Share
d4n4enb
d4n4enb