Blisko ludziJennifer Aniston i Brad Pitt przyłapani w Paryżu. Tabloid nie ma wątpliwości

Jennifer Aniston i Brad Pitt przyłapani w Paryżu. Tabloid nie ma wątpliwości

Jennifer i Brad wrócili do siebie?
Jennifer i Brad wrócili do siebie?

04.05.2022 10:00, aktual.: 05.05.2022 12:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magazyn "New Idea" poinformował, że dawni kochankowie spędzili razem przyjemny czas w stolicy Francji. Według źródeł aktorzy wyglądali na bardzo szczęśliwych. Czy wszystko wskazuje na to, że Aniston i Pitt wrócą do siebie po latach?

Rozstanie Jennifer Aniston i Brada Pitta było jednym z głośniejszych rozpadów związków w Hollywood. Aktor związał się później z Angeliną Jolie, z którą doczekał się gromadki dzieci. Niestety małżeństwo Pitta przeszło już do historii. Wedle plotek, które od miesięcy pojawiają się w sieci, Brad wrócił do swojej dawnej miłości. Ta relacja "New Idea" ma nie pozostawiać żadnych wątpliwości.

Wielki powrót? Informator wyjawił szczegóły

Według źródła wspomnianego magazynu para wróciła do siebie, choć póki co nie zamierza dzielić się tą informacją ze światem. Osoba z otoczenia gwiazd doniosła, że obydwoje są bardzo ostrożni, gdyż w Ameryce są pod stałą obserwacją paparazzi i fanów.

- Są zbyt sprytni, by dać się przyłapać na umawianiu się na randki, dopóki sami nie będą chcieli ujawnienia tych wiadomości - miało powiedzieć źródło "New Idea".

Według zgromadzonych doniesień Brad rzeczywiście znowu stara się o względy Jennifer. Nie robi tego jednak na oczach wszystkich w USA, a podczas... wypraw do Paryża. Para miała zostać zauważona w Europie już kilkukrotnie.

- Brad wie, że musi zrobić wszystko, aby odzyskać Jen. Przyznała, że ​​zawsze będzie go kochać, ale to, czy pozwoli sobie ponownie się w nim zakochać, to inna historia. Lubi patrzeć, jak próbuje, zwłaszcza że ​​oznacza to, że co drugi weekend je kolację w Mieście Miłości - podkreśla informator.

"Łączą biznes z przyjemnością"

Aniston i Pitt wykorzystują wspólny czas w Paryżu nie tylko na okazywanie sobie czułości, lecz także dyskutując o planach zawodowych. Aktor ma udzielać rad ukochanej, aby ta jeszcze mocniej rozwinęła swą karierę.

- Brad wyznał swoje głębokie uczucia do Jen i wie, że w końcu i ona to powie, ale w międzyczasie jest wiele do omówienia. Namawia ją, by zrezygnowała z komedii romantycznych i naprawdę rozwinęła aktorskie skrzydła - wyznaje źródło w tabloidzie.

Według informatora Brad otwiera swe serce przed Jennifer, która była widziana m.in. w winnicy należącej do aktora. Para ma też posiadać własny apartament w hotelu Four Seasons George V.

- Są bardzo dyskretni. Nie chcą niczego zepsuć. Obserwują, co się stanie. Jak na razie dobrze im idzie - podsumowuje informator.

Jeśli plotki się sprawdzą, być może już wkrótce show-biznes obiegnie elektryzująca informacja o wielkim powrocie. Póki co jednak ani Aniston, ani Pitt nie potwierdzają tych doniesień.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (39)