GwiazdyJennifer Lopez i Bena Afflecka czeka rozwód? Tak twierdzi pierwszy mąż piosenkarki

Jennifer Lopez i Bena Afflecka czeka rozwód? Tak twierdzi pierwszy mąż piosenkarki

Jennifer Lopez i Bena Afflecka czeka rozwód? Tak twierdzi pierwszy mąż piosenkarki
Jennifer Lopez i Bena Afflecka czeka rozwód? Tak twierdzi pierwszy mąż piosenkarki
Źródło zdjęć: © Getty Images
01.08.2022 12:00

- Ben (Affleck - przyp. red.) jest mężem numer cztery. Ja byłem mężem numer jeden. Wtedy też mówiła mi, że jestem miłością jej życia. Kiedy leżeliśmy w łóżku w noc poślubną, kiedy mówiła, że będziemy razem na zawsze - powiedział w rozmowie z The Mail on Sunday pierwszy mąż Jennifer Lopez, Ojani Noa. Mężczyzna twierdzi, że choć życzy byłej żonie szczęścia, jej czwarte małżeństwo również zakończy się rozwodem.

Jennifer Lopez i Ben Affleck zdają się przeżywać swoją drugą miłość. Po tajemniczym ślubie w Las Vegas, para spędziła bajkową podróż poślubną w romantycznym Paryżu. Historia ich uczucia mogłaby z pewnością posłużyć za scenariusz do produkcji filmowej. Tak twierdzi oczywiście większość osób - z wyjątkiem m.in. byłego męża Lopez, Ojani Noa, który wraz z czwartym małżeństwem piosenkarki postanowił o sobie przypomnieć.

Pierwszy mąż Jennifer Lopez nie wróży jej szczęścia

48-letni dziś Ojani Noa był pierwszym mężem Jennifer Lopez. Para pobrała się w 1997 roku i była ze sobą zaledwie rok.

- Nie miałem pojęcia, kim ona jest. Nasze oczy zerknęły na siebie i pomyślałem, że to najpiękniejsza kobieta, jaką kiedykolwiek widziałem - mówił Ojani Noa o pierwszym spotkaniu z Jennifer w rozmowie z The Mail on Sunday.

Wszystko stało się w restauracji Lario's On The Beach, gdzie wówczas pracował Noa. On także zwrócił uwagę Lopez i szybko zostali parą. W trakcie ich związku piosenkarka miała wyznać mu, że już pierwszej nocy wiedziała, że zostanie jego żoną. Mężczyzna podarował Lopez pierścionek zaręczynowy o wartości 15 tys. dol, który miała sobie sama wybrać. Mógł kupić go, dzięki oszczędzonym wcześniej pieniądzom.

Jennifer Lopez i Ojani Noa w 1997 roku
Jennifer Lopez i Ojani Noa w 1997 roku © Getty Images | Steve Granitz

Rozstali się po 11 miesiącach - w momencie, kiedy pojawiły się plotki o romansie Lopez z Puff Daddym. Artystka upubliczniła związek z raperem dopiero po rozstaniu z mężem.

Jennifer Lopez i Bena Afflecka czeka rozwód?

- Były czasy, kiedy mówiła mi, że chce do mnie wrócić. Słyszałem: "potrzebuję cię w moim życiu. Nie chcę cię stracić" - wyznał Ojani Noa w rozmowie z The Mail on Sunday.

Teraz mężczyzna nie ucieka się od komentowania czwartego małżeństwa byłej żony, które - jego zdaniem - nie przetrwa. Noa uważa, że Lopez "uwielbia być zakochana" i "szybko traci zainteresowanie". Czy tak stanie się również w przypadku Bena Afflecka?

- Życzę jej i Benowi (Affleckowi - przyp. red.) jak najlepiej, ale nie jestem przekonany co do tego, że to będzie trwało. (...) Ben jest mężem numer cztery. Ja byłem mężem numer jeden. Wtedy też mówiła mi, że jestem miłością jej życia. Kiedy leżeliśmy w łóżku w noc poślubną, kiedy mówiła, że będziemy razem na zawsze - powiedział Ojani Noa.

Jennifer Lopez i Ben Affleck podczas podróży poślubnej w Paryżu
Jennifer Lopez i Ben Affleck podczas podróży poślubnej w Paryżu© Getty Images | Pierre Suu

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta