Trwa ładowanie...
d1ru6nt

Jessica Alba urodziła! "Najlepszy prezent na powitanie Nowego Roku"

Jessica Alba pochwaliła się właśnie radosną nowiną. Razem ze swoim mężem powitała na świecie synka. Aktorka na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie maleństwa i zdradziła, jakie otrzymał imię. Chłopczyk jest uroczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jessica Alba urodziła trzecie dziecko
Jessica Alba urodziła trzecie dziecko (Getty Images)
d1ru6nt

"Hayes Alba Warren 12/31/17. Najlepszy prezent na powitanie Nowego Roku!!! Czuję się wynagrodzona i błogosławiona. Haven i Honor mają już obsesję na punkcie swojego nowo narodzonego braciszka. #familyof5" – napisała aktorka na swoim instagramowym profilu, dołączając zdjęcie synka.

Uroczą fotografię opublikował także dumny tata. - Dokładnie wiedziałeś, jak wkroczyć w Nowy Rok. Co prawda pojawiłeś się kilka chwil wcześniej, ale my nie mogliśmy być bardziej szczęśliwi - napisał.

Cash Warren w pięknych słowach wyraził się także o swojej dzielnej żonie i córeczkach. - Twoja mama jest najsilniejszą kobietą, jaką znam... Masz szczęście, że masz ją przy sobie. Masz dwie niesamowite siostry, które już cię uwielbiają i wiem, że będziesz wdzięczny, bo będą twoimi przewodniczkami na drodze do dorosłości. W pierwszym dniu twojego życia obiecuję cię kochać, pielęgnować i dostarczyć kufer pełen marzeń do odkrycia. Witaj w rodzinie moje kochane dziecko, Hayes! - dodał.

Jessica Alba i jej mąż, Cash Warren, skrycie marzyli o chłopcu i ich marzenie właśnie się spełniło. Chłopczyk przyszedł na świat 31 grudnia, czyli w ostatni dzień 2017 roku. Otrzymał imię Hayes. Para wykazuje się pewną konsekwencją w nadawaniu imion swoim dzieciom. Wszystkie zaczynają się na literę H. Mają już dwie córeczki: 9-letnią Honor Marie i 5-letnią Haven Garner.

Jessica Alba w wakacje ogłosiła w zabawny sposób, że spodziewa się dziecka, a w październiku w równie wyjątkowy zdradziła płeć maleństwa.

Aktorka wrzuciła zabawne wideo, na którym razem z córkami otwiera karton pełen niebieskich baloników i wstążek. Post opatrzyła stosownym hasztagiem #babyboy.

d1ru6nt

Szczęśliwym rodzicom składamy gratulacje. To wspaniała wiadomość na Nowy Rok.

Zobacz też: Ostaszewska o byciu pracującą mamą: "Strategię rodzinną mam opanowaną do perfekcji!"

d1ru6nt

Podziel się opinią

Share

d1ru6nt

d1ru6nt