GwiazdyWszystko zostało nagrane. Antek Królikowski tłumaczy się Joannie Opoździe z nienoszenia obrączki

Wszystko zostało nagrane. Antek Królikowski tłumaczy się Joannie Opoździe z nienoszenia obrączki

Antek Królikowski tłumaczy się Joannie Opoździe
Antek Królikowski tłumaczy się Joannie Opoździe

03.03.2022 18:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Antek Królikowski na przełomie listopada i grudnia zeszłego roku wziął udział w rejsie przez Atlantyk w ramach nowego programu stacji TVN. Gdy wyjeżdżał, ciężarna Joanna Opozda zauważyła, że jej mąż nie ma na palcu obrączki. Oto jak aktor się tłumaczył. Czyżby już wtedy przechodzili kryzys?

Zgodnie z doniesieniami portali plotkarskich Joanna Opozda i Antoni Królikowski zmagają się z poważnym kryzysem małżeńskim. Aktor miał oddawać się imprezowaniu, gdy jego żona leżała z zagrożoną ciążą. Dodatkowo mówi się o romansie Królikowskiego z sąsiadką – kobietą, którą Opozda doskonale zna. Sama zainteresowana odmówiła komentarza w tej sprawie, ponieważ jest obecnie w połogu i zajmuje się swoim synkiem Vincetem, który przyszedł na świat 22 lutego. 

Antek Królikowski zaprzecza plotkom

Głos natomiast postanowił zabrać Antek Królikowski, którego w związku z medialnymi doniesieniami zalała fala hejtu ze strony internautów. Aktor postanowił ostudzić ich nastroje. Na swoim instagramowym profilu opublikował zdjęcie z synem, pod którym zamieścił obszerny opis. 

"Trafiają do mnie różne wiadomości i zapytania, rozumiem, że na podstawie doniesień medialnych możecie się czuć zaniepokojeni, ale apeluję – proszę, nie poddawajmy się wszyscy tej niepotrzebnej manipulacji. Nie żyjcie plotkami. Kiedyś wam opowiem coś o sobie, bo mam wrażenie, że muszę, a tymczasem wybaczcie, ale mam ważniejsze sprawy na głowie niż kręcenie medialnych afer" – stwierdził Królikowski. 

Joanna Opozda zapytała Antka Królikowskiego, gdzie ma obrączkę

Jak się jednak okazuje, problemy w małżeństwie pary aktorów sięgać mogą nawet kilku miesięcy wstecz. Ostatnio bowiem na antenie TVN zadebiutował program "Przez Atlantyk", w którym wziął udział Antek Królikowski. W pierwszym odcinku uczestnicy tego nietypowego show żegnali się z rodzinami przed miesięczną podróżą, która rozpoczęła się w listopadzie. Jednak podczas pożegnania Opozdy i Królikowskiego miała miejsce niekomfortowa wymiana zdań dotycząca obrączki. Ciężarna wtedy aktorka zauważyła, że jej mąż nie ma jej na palcu. 

– Masz ją w ogóle? Czy do tej pory jej nie masz? – zapytała Joanna Opozda. – Spokojnie, zaraz będę ją miał. Zostawiłem w kostiumie moją obrączkę. Zaraz zadzwonię do Jacka i ją odbieram. Ja tutaj mam na ciebie oko, nie martw się – powiedział Antek Królikowski. – Ja na ciebie też będę miała oko – odparła jego małżonka. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)