GwiazdyJoanna Górska tuli się do partnera. Podpis pod zdjęciem wzrusza

Joanna Górska tuli się do partnera. Podpis pod zdjęciem wzrusza

Joanna Górska tuli się do partnera. Podpis pod zdjęciem wzrusza
Źródło zdjęć: © Instagram / Joanna Górska
Karolina Błaszkiewicz
06.05.2018 08:46, aktualizacja: 06.05.2018 12:21

Dziennikarka, która niedawno pokonała raka, odpoczywa na wakacjach z najbliższymi. Wypad relacjonuje za pośrednictwem Instagrama. Ostatnie zdjęcie, jakim się podzieliła, jest poruszające. To, jak je podpisała - również.

Kilka miesięcy temu Joanna Górska przyznała, że walczy z nowotworem. Prezenterka Polsat News nie ukrywała, ile ją ta walka kosztuje. Straciła włosy, była osłabiona, ale nie zamierzała się poddać. Zdjęcie łysej głowy, którym podzieliła się ze światem, obiegło internet i wywołało niemałe poruszenie. Nie było chyba osoby, która nie trzymałaby kciuków za powrót dziennikarki do zdrowia.

Dzisiaj Joanna Górska wydaje się silniejsza niż kiedykolwiek, choć - jak podkreśla - wciąż towarzyszy jej myśl, że rak może wrócić. Czy wyrzuciła ją z głowy podczas urlopu na Malcie? Zdaje się, że tak. Dziennikarka cieszy się życiem i chwilami z synem i życiowym partnerem, Robertem Szulcem. Na jej profilu na Instagramie można oglądać jej szczęście. Górska prezentuje się pięknie.

Na ostatniej fotografii widzimy, jak dziennikarka przytula się do ukochanego. W czasie choroby mogła na niego liczyć. "Cudowny czas, tak normalnie normalny" – czytamy pod ich wspólnym zdjęciem. Zostaje trzymać kciuki, by ten stan towarzyszył Górskiej już zawsze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl