Trwa ładowanie...
d3epq0z

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają poczucie humoru. Wyśmiali zdjęcia tabloidu

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z niewielu par w polskim show biznesie, która chroni swoją prywatność. Mało kto wie, że aktorka i dziennikarz mają do samych siebie ogromny dystans, a przy tym poczucie humoru, którego nie zmienią nawet zdjęcia w tabloidzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Dowbor w zabawny sposób odpowiada tabloidowi
Maciej Dowbor w zabawny sposób odpowiada tabloidowi (ONS.pl)
d3epq0z

W jednym z ostatnich numerów "Super Expressu" pojawiły się zdjęcia Joanny Koroniewskiej na zakupach. Przy fotografiach aktorki niosącej zgrzewkę wody, widniał nagłówek: "Targa wodę dla Dowbora".

Zdjęcia tabloidu nie umknęły uwadze Macieja Dowbora, męża Koroniewskiej. Dziennikarz najpierw opublikował na Instagramie zdjęcie gazety, a następnie swoje, z dwiema zgrzewkami wody w rękach.

– Żeby nie było... Dowbor też targa wodę Koroniewskiej. I to dwie zgrzewki – napisał przy zdjęciu.

Zdjęcie dziennikarza rozbawiło jego obserwatorów. "Grunt to mieć dystans" – napisał jeden z nich. Jego poczucie humoru doceniły również aktorki Anita Sokołowska i Barbara Kurdej-Szatan.

– Teraz wszyscy powinniśmy sobie zrobić zdjęcia z "targa wodę dla Dowbora" – skomentowała Sokołowska.
– "Targa" – przepiękne określenie – dodała rozbawiona Kurdej-Szatan.

Zdjęcie dziennikarza udostępniła na swoim profilu Koroniewska. – Weź, nie bądź cienki Bolek. Qczaj dałby radę ze cztery zgrzewki jeszcze z przysiadami w trakcie – zażartowała z męża aktorka. W dyskusję włączyła się nawet Katarzyna Dowbor, sugerując, że może i ona powinna ponieść kilka zgrzewek.

Grunt to mieć do siebie dystans. Z odpowiednim nastawieniem nawet zdjęcia paparazzich mogą co najwyżej rozbawić. Brawa dla Koroniewskiej i Dowbora!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3epq0z

Podziel się opinią

Share

d3epq0z

d3epq0z