Blisko ludziJoanna Koroniewska w efektownej bieliźnie. "Nie można oderwać wzroku"

Joanna Koroniewska w efektownej bieliźnie. "Nie można oderwać wzroku"

Joanna Koroniewska pozuje w efektownej bieliźnie.
Joanna Koroniewska pozuje w efektownej bieliźnie.
Źródło zdjęć: © fot. AKPA
30.01.2022 10:31

Aktorka Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie w pięknej, zmysłowej koszulce nocnej i zadedykowała je mężowi. Fani są zachwyceni jej stylizacją.

Joanna Koroniewska to popularna polska aktorka, którą fani cenią za dystans do siebie i poczucie humoru. Ostatnio gwiazda pokazała, że dobry nastrój jej nie opuszcza. Opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które zadedykowała mężowi. Widać na nim artystkę w zmysłowej bieliźnie. Do fotografii celebrytka dołączyła komentarz: "w domu tak ubranej mnie nie zobaczysz". O co chodziło Joannie Koroniewskiej?

Fani są zachwyceni stylizacją Joanny Koroniewskiej

Zaczęło się od Macieja Dowbora, który wrzucił do sieci zdjęcie, na którym śpi w kinie. Dodał, że nie zasnąłby nigdy na spektaklu swojej żony, aktorki Joanny Koroniewskiej, bo spotkałaby go reprymenda. Gwiazda postanowiła udowodnić, że widzowie na jej przedstawieniach z pewnością nie będą mieli powodów, aby się nudzić. Na dowód opublikowała swoje zdjęcie w pięknej, koronkowej piżamce. Napisała też żartobliwie: "W końcu od zawsze wiadomo, że małżonki lepiej prezentują się poza domem. Także popatrz sobie na to zdjęcie, bo na pewno w domu mnie tak ubranej nie zobaczysz".

Obserwatorzy profilu Koroniewskiej potwierdzili, że na jej spektaklach nie można się nudzić: "trudno oderwać wzrok" – napisała jedna z fanek aktorki. Wielu internautów napisało, że artystka prezentuje się fenomenalnie.

Małżeństwo Koroniewskiej i Dowbora

Aktorka i dziennikarz są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Wspólnie w czasie pandemii stworzyli program "Domówka u Dowborów". Zapraszali do rozmowy ludzi z pierwszych stron gazet, z którymi żartowali i próbowali złapać dystans do trwającej pandemii. Ich wysiłki zostały docenione.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wspólnie wychowują dwie córeczki. Małżeństwo chroni prywatności swoich dzieci i nie pokazuje ich twarzy w mediach. Warto dodać, że Joanna Koroniewska z uwagi na swoją aktywność sieci walczy z anonimowymi hejterami. Nie przechodzi obojętnie wobec przykrych komentarzy, których bezrefleksyjnie udzielają osoby bez podania personaliów.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (75)
Zobacz także