Blisko ludziJoanna Krupa ma sobowtórkę. Ludzie pytają, czy miała operacje plastyczne

Joanna Krupa ma sobowtórkę. Ludzie pytają, czy miała operacje plastyczne

Joanna Krupa ma sobowtórkę. Uczestniczka programu "Wild Life" przypomina modelkę
Joanna Krupa ma sobowtórkę. Uczestniczka programu "Wild Life" przypomina modelkę
Źródło zdjęć: © Getty Images | 2019 Rodin Eckenroth

23.10.2021 15:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiele osób dostrzega podobieństwo między uczestniczką nowego reality show "Wild Life" Karoliną Podymą, a współprowadzącą program "Top Model" Joanną Krupą. Ludzie na ulicy czasami mówią do niej "Dżołana".

Chyba żadna kobieta nie obraziłaby się za porównanie do Joanny Krupy. Modelka ma świetne ciało, piękną twarz, jest inteligentna i zabawna, co można zaobserwować w programie "Top Model". Ostatnio oczy skierowane są na jedną z uczestniczek nowego programu "Wild Life", która często porównywana jest do Krupy.

Wysoka, o długich blond włosach dziewczyna, z delikatnymi rysami twarzy. Karolina Podyma przyznaje, że zdarza się, aby ktoś pomylił ją na ulicy ze znaną modelką. Ona jednak nie zauważa podobieństwa.

"Faktycznie, słyszę to. I to od obcych ludzi. Te porównania to oczywiście dla mnie komplement" - mówiła Karolina w rozmowie z "Super Expressem". Ostatnio takich głosów jest też wiele w internecie, a to za sprawą rosnącej popularności, którą Karolina zdobywa za sprawą programu, w którym jest jedną z uczestniczek.

Czy będzie równie popularna jak Krupa?

Mowa o nowym programie "Wild Life" dostępnym na Playerze, w którym 5 mężczyzn i 5 kobiet spędzają czas na wyspie Gran Canaria, gdzie luksus to tylko pozory. Uczestnicy dostają rozmaite zadania, z którymi muszą się mierzyć, a za nie zdobywają punkty. Ich ilość ma wpływ na to, kto zostanie w programie, a kto go opuści.

Przez rzucające się w oczy podobieństwo Karoliny do Joanny Krupy, pytana bywa o operacje plastyczne.

"Generalnie do medycyny estetycznej mam pozytywny stosunek. Ja korzystam. Jeśli chodzi o operacje, to miałam dużo, ale nie plastycznych. Ale wszystko przede mną" - kwituje młoda celebrytka na łamach "Super Expressu".

Marzy o współpracy z modelką

Czas pokaże, czy zdobędzie równie wielką popularność jak znana modelka, na razie, jak przyznaje, nie próbuje wykorzystywać tego faktu, jednak ma nadzieję, że ich drogi się skrzyżują i będą miały okazję się kiedyś spotkać, a nawet nawiązać współpracę.

"Na razie nie korzystałam z tego podobieństwa do Joanny Krupy, ale chętnie bym z panią Joasią wystąpiła w jakiejś reklamie albo wspólnym programie" - dodaje Podyma.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także