Blisko ludziJoanna Kurska błyszczała u boku męża. Zdecydowała się na interesującą stylizację

Joanna Kurska błyszczała u boku męża. Zdecydowała się na interesującą stylizację

Kurscy bawili się szampańsko podczas Sylwestra TVP
Kurscy bawili się szampańsko podczas Sylwestra TVP
Źródło zdjęć: © fot. AKPA | AKPA
Marta Kutkowska

01.01.2022 10:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jacek Kurski na każdym kroku podkreśla, jak ważna jest dla niego rodzina. U jego boku w sylwestrową noc nie mogło więc zabraknąć ukochanej żony Joanny. Widać, że wybranka prezesa TVP coraz swobodniej czuje się na salonach. Para nie szczędziła sobie czułości pod imprezową sceną.

Jacek Kurski nie szczędził grosza na organizację tegorocznego "Sylwestra Marzeń". O gażach gwiazd już krążą legendy. Uchwycony przez kamery prezes TVP pękał z dumy, oglądając występy zaproszonych artystów. U jego boku pojawiła się żona, Joanna Kurska. Ona również bawiła się fantastycznie.

Oryginalna stylizacja Joanny Kurskiej

Joanna Kurska poczuła klimat Podhala i postanowiła wystylizować się w góralskim stylu. Włożyła długą, czerwoną spódnicę i haftowany w folklorystyczne motywy czarny kożuszek. Look dopełniły fikuśne kolczyki i  futrzana czapka, która ochroniła żonę prezesa TVP przed chłodem.

Para świetnie bawiła się zarówno na publiczności, jak i za kulisami. Fotoreporterzy uchwycili zakochanych za kulisami, gdzie chętnie pozowali z artystami. Nie szczędzili sobie też czułości. Widać, że Joanna Kurska jest fanką Zenka Martyniuka. Prezesowa u boku gwiazdora disco polo uśmiechała się od ucha do ucha.

Para nie szczędziła sobie czułości fot. Podlewski/AKPA
Para nie szczędziła sobie czułości fot. Podlewski/AKPA AKPA
Joanna Kurska błyszczała podczas Sylwestra TVP
Joanna Kurska błyszczała podczas Sylwestra TVP© fot. AKPA | AKPA

Historia związku Jacka Kurskiego i Joanny Klimek

Związek Jacka Kurskiego i producentki TVP, Joanny Klimek, od początku wzbudzał kontrowersje. Gdy relacja nabrała rumieńców, dziennikarka odeszła z pracy i zapewniła, że nie wróci na Woronicza, dopóki jej mąż jest prezesem. 

W sierpniu 2018 r. Joanna i Jacek Kurscy pobrali się w Sulejówku. Zanim sformalizowali swój związek, przez dwa lata starali się unieważnić poprzednie małżeństwa. Jacek Kurski przez 24 lata był mężem Moniki Mucek, Joanna Kurska również była wcześniej zamężna. Dwa lata później para wzięła ślub kościelny.

"To miłość buduje nas każdego dnia. Jacek jest miłością mojego życia. Bardzo go kocham i uwielbiam za niespodzianki, jakie mi sprawia" - mówiła w wywiadzie dla "Super Expressu" Joanna Kurska.

W marcu na świat przyszła córka pary, Anna Klara Teodora.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (211)
Zobacz także