GwiazdyJoanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub. Suknia panny młodej zachwyca

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub. Suknia panny młodej zachwyca

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub
Joanna Opozda i Antoni Królikowski wzięli ślub
Źródło zdjęć: © AKPA | Norbert Nieznanicki
oprac. KPL
07.08.2021 17:14

Joanna Opozda i Antoni Królikowski powiedzieli sobie sakramentalne tak. Choć za wszelką cenę próbowali utrzymać ślub w tajemnicy, większość fanów spodziewała się, że ceremonia odbędzie się właśnie siódmego sierpnia. Panna Młoda wyglądała przepięknie!

Opozda i Królikowski poznali się, gdy mieli zaledwie po 20 lat. Nie od razu między nimi zaiskrzyło. Aktorka zagrała wówczas w wyreżyserowanym przez Antoniego krótkometrażowym filmie "Noc życia".

Parą zostali oficjalnie latem 2020 roku. Niestety, kilka miesięcy później aktorka ogłosiła, że ich drogi się rozeszły. Okazuje się, że tylko na chwilę. Para jest już bowiem po ślubie kościelnym!

Suknia ślubna Joanny Opozdy

W tym wyjątkowym dniu piękna panna młoda postawiła na klasyczną, ślubną kreację. Opozda miała na sobie suknię w stylu księżniczki – z rozkloszowanym, obfitym dołem oraz dopasowanym, bogato zdobionym, srebrnym gorsetem. Rozpuszczone włosy przykryła welonem, a w dłoni trzymała klasyczny, okrągły bukiet ślubny.

W oczy rzucał się także długi tren, który z gracją ciągnęła za sobą. Pan młody zdecydował się natomiast na klasyczny, czarny garnitur i czarną muszę. W butonierkę wpiął natomiast skromny, biały kwiatek.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski
Joanna Opozda i Antoni Królikowski© akpa
Joanna Opozda i Antoni Królikowski są już małżeństwem
Joanna Opozda i Antoni Królikowski są już małżeństwem© AKPA | Norbert Nieznanicki

Państwo młodzi, sądząc po ich minach, nie byli chyba zadowoleni z obecności fotoreporterów. Cały czas mocno trzymali się za ręce.

Kto przyszedł na ślub Opozdy i Królikowskiego?

Wśród zaproszonych gości dostrzec można było wielu "znanych i lubianych". Pod kościołem pozowali do zdjęć Małgorzata Rozenek-Majdan z Radosławem Majdanem, Marina Łuczenko (która popełniła faux pas zakładając białą sukienkę), Tomasz Oświeciński z żoną czy Joanna Kurowska.

Wesele Opozdy i Królikowskiego odbędzie się prawdopodobnie w pałacu w Zdunowie. Wesele urządzali tam m.in. Rafał Maślak i Kamila Nicpoń. Aktor był wówczas jednym z gości. Nowożeńcom życzymy dużo szczęścia i miłości!  

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także