Trwa ładowanie...

Joanna Opozda i Martyna Gliwińska spędziły razem wieczór. Celebrytki wiele łączy

Joanna Opozda wrzuciła na InstaStories fotografię z wieczoru z koleżankami. Jedną z nich okazała się Martyna Gliwińska, matka syna Jarosława Bieniuka. Panie najwyraźniej bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie.

Joanna Opozda i Martyna Gliwińska spotkały się na "babski wieczór" Joanna Opozda i Martyna Gliwińska spotkały się na "babski wieczór" Źródło: AKPA, Instagram, fot: AKPA, Martyna Gliwińska
d132p8o
d132p8o

Joanna Opozda ma za sobą wiele trudnych miesięcy. Problemy rodzinne, burza wokół związku z Antonim Królikowskim, poród i problemy zdrowotne syna z pewnością nie należą do łatwych przejść. Joanna daje sobie jednak ze wszystkim radę. Celebrytka wybrała się ostatnio z koleżankami na "babski wieczór". Okazuje się, że najwyraźniej mamy nową przyjaźń w polskim show-biznesie. Joannie towarzyszyła bowiem Martyna Gliwińska.

Joanna Opozda i Martyna Gliwińska wyszły razem na miasto

Oprócz Joanny i Martyny pojawiła się również inna koleżanka mamy Vincenta. Podczas wieczornego wypadu nie brakowało uśmiechów. Widać, że trójka świetnie czuła się w swoim towarzystwie. Szczęśliwym mamom chwila relaksu zdecydowanie była potrzebna. Zarówno Opozda, jak i Gliwińska sporo przeszły przez ojców swoich synów; z pewnością mają sporo wspólnych tematów.

Joanna Opozda i Martyna Gliwińska spotkały się na "babski wieczór" Instagram
Joanna Opozda i Martyna Gliwińska spotkały się na "babski wieczór" Źródło: Instagram, fot: Joanna Opozda

Przypomnijmy, że Martyna Gliwińska spotykała się przez pewien czas z Jarosławem Bieniukiem. Para rozstała się, a Martyna niedługo później ogłosiła, że jest w ciąży. W późniejszych wywiadach Gliwińska podkreślała, że o tym, że nosi dziecko, dowiedziała się już po rozstaniu. Bieniuk nie wrócił do ciężarnej kobiety, ale ich obecne relacje są dobre.

d132p8o

- Nie byliśmy już parą, gdy byłam w ciąży. Każdy ma prawo do szczęścia! Mam nadzieję, że je w końcu znajdzie - wyznała celebrytka, odpisując na jedno z pytań internautów.

Joanna Opozda poznaje uroki macierzyństwa

Aktorka wrzuca na Instagram sporo zdjęć i relacji z synem. Vincenty rośnie jak na drożdżach, a szczęśliwa mama nie kryje nad nim zachwytu. Widać, że maluch jest dla Opozdy oczkiem w głowie. Przy tym wszystkim pamięta jednak, aby od czasu do czasu pozwolić sobie na chwilę wytchnienia i wyjścia z koleżankami. Martyna Gliwińska może udzielić celebrytce kilku porad, dotyczących wychowywania małego człowieka. Panie naprawdę wiele łączy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Joanna Opozda rozprawia się z hejtem: "Nie chcę negatywnej energii"

d132p8o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d132p8o