GwiazdyJoanna Przetakiewicz daje radę na kryzys w związku. "Nie słuchamy się"

Joanna Przetakiewicz daje radę na kryzys w związku. "Nie słuchamy się"

Joanna Przetakiewicz daje radę na kryzys w związku. "Nie słuchamy się"
Źródło zdjęć: © AKPA
Karolina Błaszkiewicz
05.12.2018 14:11, aktualizacja: 05.12.2018 18:52

Joanna Przetakiewicz wyrasta na ekspertkę w sprawach kobiecości, seksu i związków. Ostatni post projektantki jest radą, jak uratować relację, kiedy jesteśmy z niej niezadowoleni.

Joanna Przetakiewicz co rusz dzieli się swoim życiowym doświadczeniem z kobietami. Robi to osobiście, podczas specjalnych warsztatów "Nowa Era Kobiet", jak i za pośrednictwem Instagrama. To właśnie tam pojawił się wpis, będący odpowiedzią na chyba największą bolączkę kobiet: związek niespełniający ich oczekiwań.

"Najczęściej przerzucacie się wzajemnie winą za niepowodzenie. Kobiety mężczyzn – bo nie słuchają. Bo nie doceniają. Bo nie spełniają oczekiwań. Mężczyźni kobiety – bo się czepiają. Bo nie dogodzisz. Bo wiecznie niezadowolone" – pisze szefowa domu mody La Mania.

Jak podkreśla Przetakiewicz, to normalne, że mamy wobec siebie oczekiwania, ale ważne też, by jeszcze umieć się nawzajem słuchać. "Przecież my się po prostu od siebie różnimy. Kobiety inaczej czują, kochają czy przeżywają emocje. Mężczyźni inaczej myślą, postrzegają, reagują" – stwierdza. Jej zdaniem, te różnice nie muszą równać się rozstaniu lub byciu nieszczęśliwym w parze. "Przecież to właśnie m.in. różnice dobierają nas w pary! Dzięki nim się nie uzupełniamy" – przekonuje.

Sama projektantka zdaje się stosować do tej rady. Od roku jest partnerką producenta telewizyjnego, Rinke Rooyensa. Ale dopiero niedawno potwierdziła ten związek. Na wspólnych, jeszcze nielicznych, zdjęciach wyglądają na szczęśliwych. Ostatnio Rooyens z okazji rocznicy podarował Przetakiewicz dwa tysiące róż.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl