Trwa ładowanie...
d14ope6

Joanna Przetakiewicz o cioci. Jej dramatyczna historia nauczyła ją jednego

Joanna Przetakiewicz jest żywym dowodem na to, że jeżeli się chce, to można osiągnąć wszystko. Jej samozaparcie nie wzięło się znikąd. Projektantka wyciągnęła lekcję z życia swojej cioci. Po odejściu męża kobieta załamała się.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Przetakiewicz chce motywować kobiety
Joanna Przetakiewicz chce motywować kobiety (ONS.pl)
d14ope6

Joanna Przetakiewicz postawiła sobie za cel motywować Polki. W ostatnim poście w mediach społecznościowych inicjatorka akcji Era Nowych Kobiet bardzo się odsłoniła. Opowiedziała bowiem bardzo przykrą historię rodzinną. "Od dziecka wiedziałam, że chcę być finansowo niezależna" – zaczyna. "Wiele lat obserwowałam siostrę mojej mamy i przeżywałam przy niej jej przemianę. Miała ogromny wpływ na moje życie. Niestety jej historia z roku na rok była coraz smutniejsza" – czytamy.

Joanna Przetakiewicz – ciocia

d14ope6

Ciocia projektantki, jak wspomina ją Przetakiewicz, "była piękną, przedsiębiorczą i spektakularną kobietą". To ona nauczyła gwiazdę kochać modę. Jej życie przypominało bajkę – miała wszystko. Była szczęśliwą żoną lekarza, z którym chciała mieć dziecko. Staraniom o nie poświęciła całą siebie, łącznie z ambicjami zawodowymi. Udało się – została matką. Kilka lat później, była już sama z dzieckiem. Nie miała niczego.

"I od tamtej pory nigdy już nie widziałam jej uśmiechniętej. Widziałam za to rodzinny dramat, strach, zależność, niepewność i depresję. To doświadczenie nauczyło mnie bardzo wiele" – pisze teraz Przetakiewicz. "Postanowiłam, że nigdy, przenigdy nie będę musiała prosić nikogo o pieniądze. Że zawsze będę się starać dać sama sobie poczucie bezpieczeństwa" – dodaje. A opowiada o tym, bo chce, by inne kobiety myślały podobnie. "Niezależność to wolność i możliwość bycia w pełni sobą".

d14ope6

Zobacz także: Ona vs on u… fryzjera

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d14ope6

Podziel się opinią

Share

d14ope6

d14ope6