Blisko ludziJoanna Przetakiewicz przyjaźni się z byłą żoną swojego partnera. Ciepło mówi o Kayah

Joanna Przetakiewicz przyjaźni się z byłą żoną swojego partnera. Ciepło mówi o Kayah

Joanna Przetakiewicz przyjaźni się z byłą żoną swojego partnera. Ciepło mówi o Kayah
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Anna Podlaska

26.06.2020 08:39, aktual.: 26.06.2020 15:40

– Zawsze miałyśmy ze sobą dobry kontakt, a teraz mamy jeszcze lepszy – powiedziała Joanna Przetakiewicz o relacji z Kayah. Projektantka była też gościem jej audycji "Tu i teraz", gdzie promowała swoją książkę.

Joanna Przetakiewicz była gościem audycji Kayah, w której opowiadała o nowej książce. – Już dziś posłuchacie mojej audycji w pełni, z kobietą petardą, kobietą rakietą, cudowną supermenką, która zachwyca mnie za każdym razem. Piękna ciałem i duchem! O zniewalającym uśmiechu i zaraźliwej, pozytywnej aurze. Swoją energię i siłę przekazuje od prawie dwóch lat projektowi Era Nowych Kobiet – zapowiadała Kayah na Instagramie. Rozmowa potoczyła się w wyjątkowej atmosferze. Z tematu książek projektantka i wokalistka zboczyły na tematy miłosne.

Joanna Przetakiewicz i Kayah

– Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej partnerki dla byłego męża. Ujeździłaś rumaka – powiedziała między innymi Kayah podczas nagrania. Do jej słów odniosła się w rozmowie z "Super Expressem" Joanna Przetakiewicz. Powiedziała, że zawsze miała z Kayah dobry kontakt, a teraz ma jeszcze lepszy.

– To było wspaniałe, cudowne, bardzo wspierające i takie godne podziwu, że umie powiedzieć coś takiego. Mało tego, umie wskazać inną kobietę, poprawić jej koronę. Bardzo polecam takie stosunki rodzinne – powiedziała Przetakiewicz w programie "Gwiazdy bez maski".

Zapytana o związek z Rinke Rooyensem, powiedziała, że słyszała o nim, że jest szalony i z tego powodu nie miała pewności czy zaczynać relację. Jak się okazało, po pierwszym spotkaniu jej wątpliwości zostały rozwiane. – Po pierwszej randce, gdy moje przyjaciółki zapytały mnie, czy coś mnie zaskoczyło, to ja powiedziałam: tak, rozmiar troski i czułości, z jaką się zetknęłam – wspomina Przetakiewicz.

Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także