Trwa ładowanie...
d494d33

Joanna Racewicz o homoseksualizmie. "Każda mama tak powinna się zachować"

Joanna Racewicz jest niezwykle otwartą osobą. 12-letni Igor jest oczkiem w głowie dziennikarki. Często pokazuje go w mediach społecznościowych. Tym razem zdradziła, że stara się wychować syna w duchu tolerancji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Racewicz na premierze filmu "365 dni"
Joanna Racewicz na premierze filmu "365 dni" (ONS.pl)
d494d33

Joanna Racewicz nie ukrywa swoich poglądów. Jako świadoma dziennikarka odpowiada również na niewygodne pytania. Przy okazji premiery filmu "365 dni", reporter "Wideoportalu" porozmawiał z nią na temat homoseksualizmu. Przyznała m.in., że stara się pokazywać swojemu 12-letniemu synowi, że ludzie różnią się między sobą orientacją seksualną.

"Pokazuję mojemu dziecku, że związek to nie tylko kobieta i mężczyzna, choć oczywiście ten jest najbardziej usankcjonowany. To jest właśnie rodzina w pojęciu polskiego kodeksu prawnego i w pojęciu ewangelicznym, itd." - wyjaśnia Racewicz.

Zobacz także: Joanna Racewicz pojawiła się na premierze filmu "365 dni". Ta spódnica robi furorę

Joanna Racewicz o orientacji seksualnej

Jako matka przyznała, że kiedyś chciałaby, aby jej syn przyprowadził dziewczynę do domu, ale gdyby był gejem, również nie stanowiłoby to dla niej problemu. "Oczywiście, byłoby fantastycznie, żeby kiedyś przedstawił mi jakąś świetną dziewczynę i powiedział: 'mamo, kocham tę kobietę i chcę stworzyć z nią dom'. Na razie ma prawie 12 lat, więc mówimy jeszcze o dalekiej przyszłości. Ale pewnie, że zaakceptuję i myślę, że każda mama tak powinna się zachować" - powiedziała.

d494d33

Dziennikarka uzasadnia, że zna wielu homoseksualistów, którzy nie zostali zaakceptowani przez swoich bliskich. "To się bardzo często dramatycznie kończy. I właśnie po to, aby tego uniknąć, trzeba otoczyć drugiego człowieka miłością i akceptacją, i serdecznością, i wszystkim co najlepsze, i takim dobrostanem, bo myślę, że dużo lepiej się żyje z uśmiechem i w takim poczuciu, że jest się dla kogoś ważnym ponad wszystko, niż w alienacji" - uzasadnia.

Źródło: wideoportal.tv

Zobacz także: Joanna Racewicz pokazała syna. Jej nostalgiczny post skłania do refleksji

d494d33

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

d494d33

Podziel się opinią

Share
d494d33
d494d33