Blisko ludziJulia Kamińska pokazała mamę. Od razu widać podobieństwo

Julia Kamińska pokazała mamę. Od razu widać podobieństwo

Julia Kamińska pokazała mamę
Julia Kamińska pokazała mamę
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
29.12.2021 18:22, aktualizacja: 29.12.2021 18:50

Julia Kamińska dość rzadko dzieli się w sieci tak osobistymi wpisami. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała fotografię ze spaceru, podczas którego towarzyszyła jej mama.

Julia Kamińska chroni swoje życie prywatne, dlatego nie zobaczymy na social mediach aktorki zbyt wiele takich postów. Kamińska wrzuciła na relację fotografię ze spaceru po rodzinnym Gdańsku. Możemy dzięki temu zobaczyć, do kogo gwiazda jest bardzo podobna.

Julia Kamińska wraz z mamą wyszły na spacer po ulubionym mieście

Gdańsk zajmuje szczególne miejsce w sercu gwiazdy - w końcu tutaj się wychowała i poszła na studia. Podczas przechadzki uliczkami miasta z pewnością po głowie Kamińskiej krążyło wiele wspomnień. Na spacer udała się z mamą, z którą, jak widać, ma świetny kontakt. Nie trudno też zauważyć, że Julia jest do rodzicielki bardzo podobna.

Julia Kamińska pokazała mamę
Julia Kamińska pokazała mamę © Instagram | Julia Kamińska

Mamę Julii Kamińskiej mogliśmy zobaczyć już wcześniej. Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy, wrzucając zdjęcia z pierwszej wspólnej profesjonalnej sesji zdjęciowej. Już wówczas obserwatorzy zauważyli niesamowite podobieństwo. Szczególną cechą charakterystyczną obu pań są duże niebieskie oczy - znak rozpoznawczy Kamińskiej, który zawdzięcza właśnie mamie.

Niektórzy twierdzą, że dłuższy pobyt Kamińskiej w rodzinnym Gdańsku nie jest przypadkowy - i nie chodzi tu jedynie o okres świąteczny. Czyżby mama gwiazdy wspierała ją w trudnych chwilach?

Julia Kamińska ma za sobą życiowy zakręt?

Niedawno media obiegła informacja, że gwiazda rozstała się ze swoim partnerem, Piotrem Jaskiem. Serwisy internetowe twierdziły, że dwunastoletni związek przeszedł już do historii. Sama Kamińska nie potwierdziła jednak tej informacji.

- Julia wyprowadziła się z mieszkania Piotra i wróciła do swojego gniazdka. Wszystko wskazuje na to, że para zmaga się z poważnym kryzysem i postanowiła zrobić sobie przerwę - miała powiedzieć osoba z otoczenia Kamińskiej dla jednego z portali.

Wciąż jednak są to wyłącznie domysły.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta