GwiazdyJulia Wieniawa i Baron nie pojadą na wakacje. Stawiają na pracę

Julia Wieniawa i Baron nie pojadą na wakacje. Stawiają na pracę

Julia Wieniawa i Baron nie pojadą na wakacje. Stawiają na pracę
Źródło zdjęć: © ONS.pl
18.06.2019 15:36, aktualizacja: 18.06.2019 15:47

Julia Wieniawa i Baron nie wyjadą w najbliższym czasie razem na wakacje. "Jesteśmy w trakcie trasy koncertowej, więc tak naprawdę w każdy piątek, sobotę i niedzielę jesteśmy w busie i objeżdżamy całą Polskę z koncertami" – tłumaczy muzyk.

Julia Wieniawa i Baron

Związek Barona i Julii Wieniawy wciąż wywołuje dużo zainteresowania. Fani pary z pewnością od dłuższego czasu zastanawiali się, gdzie świeżo upieczona para uda się na wakacje. Okazuje się, że w najbliższym czasie Baron i Wieniawa nie wybiorą się wspólnie na urlop. Gitarzysta zespołu Afromental w rozmowie z portalem Newseria zdradza powód tej decyzji.

Para nie pojedzie razem na wakacje

Lato to szczególny okres dla muzyków. Duża liczba koncertów sprawia, że bardzo trudno znaleźć czas na wypoczynek. "Mamy się bardzo dobrze, cały czas gramy, jesteśmy w trakcie trasy koncertowej, więc tak naprawdę w każdy piątek, sobotę i niedzielę jesteśmy w busie i objeżdżamy całą Polskę z koncertami z Afromental, więc wakacje mam bardzo pracowite" – tłumaczy Baron.

Dodaje, że wakacje to pracowity czas również dla Wieniawy. "Julia jest bardzo zajęta, kręci seriale, filmy, więc odrobimy to sobie, jak się zrobi troszkę chłodniej, w ciepłych miejscach" – wyznaje muzyk.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta