GwiazdyJulia Wieniawa na zdjęciu z dzieciństwa. Ale była wygimnastykowana

Julia Wieniawa na zdjęciu z dzieciństwa. Ale była wygimnastykowana

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z dzieciństwa
Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z dzieciństwa
Źródło zdjęć: © Instagram | juliawieniawa
14.07.2022 09:52, aktualizacja: 19.09.2022 10:38

Julia Wieniawa podzieliła się na swoim InstaStory zdjęciem z dzieciństwa, na którym zapozowała z wyciągniętą nogą do góry. Wiedzieliście, że była taka wygimnastykowana? Okazuje się, że aktorka wciąż potrafi zaskoczyć fanów.

Ponad milion osób - to właśnie tyle obserwuje aktualnie aktorkę i wokalistkę Julię Wieniawę na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się zarówno chwilami z życia prywatnego, jak i zawodowego. Tym razem postanowiła udostępnić na swoim InstaStory zdjęcie z dzieciństwa, gdzie pokazała, jaka była wygimnastykowana jako kilkuletnia dziewczynka.

Julia Wieniawa na zdjęciu z dzieciństwa

"Zgadnijcie kto to" - napisała na swoim InstaStory Julia Wieniawa, który pochwaliła się archiwalnym (i bardzo prywatnym) zdjęciem. Musimy przyznać, że mimo wielu lat aktorka i wokalistka mało co się zmieniła. Podobieństwo małej Julii do tej, którą możemy obserwować teraz zarówno na ekranie, jak i na scenie muzycznej, jest ogromne!

Julia Wieniawa na zdjęciu z dzieciństwa
Julia Wieniawa na zdjęciu z dzieciństwa© Instagram | juliawieniawa

Julia Wieniawa o początkach kariery

Ci, którzy śledzą poczynania i karierę Julii Wieniawy, wiedzą, że to, co osiągnęła do tej pory, jest efektem bardzo ciężkiej pracy. W ostatniej rozmowie z Magdą Mołek do internetowego programu "W moim stylu" aktorka przyznała, że jako dziecko nie myślała o wagarach, a o zajęciach tanecznych czy wokalnych. Sama zapracowała na swój wielki sukces, którym dziś z pewnością może się głośno chwalić.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Ludzie mnie trochę traktują jak takiego robota, który wchodzi, robi, wychodzi i po prostu jest mi to dane jak manna z nieba, a to zupełnie tak nie wygląda. Od dziecka, zamiast chodzić na imprezy czy na wagary, to chodziłam na zajęcia musicalowe, taneczne, wokalne i po prostu próbowałam bardzo dużo rzeczy. Chodziłam na castingi, milion castingów. Nie raz pocałowałam klamkę, aż w końcu dostałam się do "Rodzinki.pl" i powolutku zaczęła się rozpędzać ta moja kariera - wyznała Julia Wieniawa w rozmowie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta