Blisko ludziJulia Wieniawa odpowiada na zaczepki Blanki Lipińskiej. Zdjęcie z siekierą wiele mówi

Julia Wieniawa odpowiada na zaczepki Blanki Lipińskiej. Zdjęcie z siekierą wiele mówi

Julia Wieniawa odpowiada na zaczepki Blanki Lipińskiej. Zdjęcie z siekierą wiele mówi
Źródło zdjęć: © Getty Images
10.03.2020 09:57, aktualizacja: 10.03.2020 10:36

Kilka dni temu Blanka Lipińska obejrzała występ Julii Wieniawy w "Tańcu z Gwiazdami" i skomentowała jej figurę. Na odzew aktorki nie trzeba było długo czekać.

Blanka Lipińska w rozmowie z "Jastrząb Post" oceniła występy uczestników "Tańca z Gwiazdami". Na pytanie, co myśli o tańcu Julii Wieniawy, wspomniała również o figurze aktorki.

Julia Wieniawa odpowiada na zaczepkę Blanki Lipińskiej

Autorka bestsellera stwierdziła, że Julia Wieniawa tańczy wybitnie, choć widać było po niej stres. Blanka Lipińska stwierdziła również, że sport służy aktorce i pomaga jej schudnąć.

"Wreszcie zaczyna mieć talię. Super. Ja w ogóle uważam, że sport wyczynowy to jest najkrótsza droga do kalectwa, a druga sprawa, to, że zawsze rzeźbi sylwetkę. Więc dla kobiet never better, bo ciało się zbija, cellulit spada, mięśnie się wypracowują. Ja coś o tym wiem" – przyznała.

Na odpowiedź Julii Wieniawy nie trzeba było długo czekać. Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z planu filmu "W lesie nie zaśnie nikt", na którym pozuje z siekierą. Opis obok zdjęcia ewidentnie nawiązał do uszczypliwego komentarza Blanki Lipińskiej. "Kiedy ktoś mówi, że nie mam talii" – napisała.

Wpis aktorki rozbawił fanów, a pod zdjęciem pojawiła się masa komentarzy. "Ty miałaś talię już wtedy, kiedy o tej pani nikt nawet nie słyszał", "Kocham to w opór! Szanuję całą sobą!", "Nie no, zaczęłaś tańczyć i w kilka tygodniu według pewnej pani zrobiła ci się talia" – pisali internauci.

Przypominamy, że Julia Wieniawa i Aleksander Baron zakończyli swój związek po kilku miesiącach. Teraz w mediach pojawiły się pogłoski, że gitarzysta Afromental spotyka się właśnie z Blanką Lipińską, co dodatkowo może potęgować niesnaski pomiędzy paniami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl