Blisko ludziJulia Wieniawa pokazała plakat promujący serial "Zawsze warto". "Ręka jak od bobasa doklejona"

Julia Wieniawa pokazała plakat promujący serial "Zawsze warto". "Ręka jak od bobasa doklejona"

Julia Wieniawa pokazała plakat promujący serial "Zawsze warto". "Ręka jak od bobasa doklejona"
Źródło zdjęć: © East News | East News
Dominika Czerniszewska
26.02.2020 17:56, aktualizacja: 26.02.2020 18:22

Julia Wieniawa udostępniła na instagramowym koncie plakat promujący serial "Zawsze warto". Internauci od razu zauważyli zabawną wpadkę. "Chyba kogoś poniosło przy obróbkach" - czytamy.

Drugi sezon serialu "Zawsze warto" niedługo zawita na antenie Polsatu. W internecie już pojawił się plakat promujący produkcję. Widzimy na nim trzy aktorki, które wcielają się w główne role - Katarzynę Zielińską, Weronikę Rosati i Julię Wieniawę. Warto przypomnieć, że serial otrzymał nagrodę "TeleKamery".

Jednak całe show plakatu skradła ręka Julii Wieniawy. Plakat został opublikowany w mediach społecznościowych m.in. na profilu Polsatu, jak i właśnie wspomnianej aktorki. Pod postem internauci w żartobliwy sposób komentują wpadkę. "Chyba kogoś poniosło przy obróbkach. Wieniawa nie ma swojej ręki", "Czekam na nowy sezon.... Ręka jak od bobasa doklejona", "Jejku, co oni ci zrobili na tym foto?", "Julka, uwielbiam cię, ale czemu masz taką dziwną rękę? Co zrobił ci ten fotograf?", "Grafik płakał jak zmieniał ci rękę" - czytamy.

Julia Wieniawa odpowiedziała internautom

Sama zainteresowana postanowiła wypowiedzieć się w tej kwestii. "Hahaha, rzeczywiście. Chyba musieli mi skurczyć rękę, żebyśmy się zmieściły" - odpowiedziała obserwatorom.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta