Trwa ładowanie...
julia wieniawa

Julia Wieniawa rzadko mówi o ojcu. Oto powód

Julia Wieniawa w rozmowie z "Galą" opowiedziała o swoim ojcu. Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest malarzem i wykładowcą. "Mój tata jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę" – powiedziała aktorka.

Share
Julia Wieniawa rzadko mówi o ojcu. Oto powód
Źródło: ONS.pl
d3hv3x0

Julia Wieniawa ma 20 lat. Aktorka, która zyskała sławę za sprawą m.in. serialu "Rodzinka.pl", udzieliła ostatnio obszernego wywiadu "Gali". Mówiła w nim o swoim dzieciństwie, karierze oraz rodzinie. Gwiazda zdradziła również, dlaczego rzadko opowiada o ojcu. Okazuje się, że powód jest prosty.

"Rzadko ktoś mnie o niego pyta. Mój tata jest malarzem, wykładowcą. Jak większość dzieci rozwiedzionych rodziców, spędzałam z nim czas co dwa tygodnie. Ale im jestem starsza, tym mamy lepszy kontakt. Mój tata jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę. Myślę, że po nim mam artystyczną duszę i mnóstwo empatii" – powiedziała młoda aktorka.

Wieniawa dodała również, że ojciec śledzi na bieżąco jej karierę. Jest dumny z jej sukcesów i często podkreśla, aby nie zapomniała o wartościach, jakie wyniosła z domu. Takie wsparcie jest z pewnością bardzo potrzebne aktorce.

d3hv3x0

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3hv3x0

Podziel się opinią

Share
d3hv3x0
d3hv3x0