GwiazdyJulia Wieniawa wspiera ofiary przemocy. Wystąpiła w kampanii Fundacji SEXED.PL

Julia Wieniawa wspiera ofiary przemocy. Wystąpiła w kampanii Fundacji SEXED.PL

Julia Wieniawa wspiera ofiary przemocy
Julia Wieniawa wspiera ofiary przemocy
Aleksandra Lewandowska

25.11.2021 20:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sieci opublikowano najnowszą kampanię Fundacji SEXED.PL przeciwko przemocy wobec kobiet i przemocy ze względu na płeć. Główną rolę w krótkim filmie w reżyserii Kuby Michalczuka odegrała Julia Wieniawa, która zachwyciła internautów swoją kreacją. - Julka, dobra robota - czytamy w komentarzach.

Fundacja SEXED.PL otwiera linię pomocy i startuje z kampanią przeciw przemocy, w której główną rolę - ofiary - odegrała Julia Wieniawa. Krótki film z aktorką trafił już zarówno na serwis YouTube, jak i został udostępniony także przez nią na Instagramie. Fani są zachwyceni kreacją Wieniawy, która świetnie sprawdziła się w tak poważnej roli.

Wspiera ofiary przemocy

Wcielając się w osobę, która doświadczyła przemocy, Julia Wieniawa chce wesprzeć tym wszystkie jej ofiary. Na swoim profilu na Instagramie udostępniła spot wyreżyserowany przez Kubę Michalczuka, na którym widzimy, że jej postać przebywa w klubie, a partner zmusza ją do picia alkoholu, staje się natarczywy i próbuje całować. Wtedy następuje zwrot akcji. Gdy bohaterka nagle wybiega z klubu, podbiega do niej dziewczyna, która wręcza jej numer telefonu do specjalistów, pomagającym ofiarom nadużyć seksualnych.

Linia pomocy SEXED.PL - #1 - „Last Date" – reż. Kuba Michalczuk

"Świetna kampania"

Nowa kampania Fundacji SEXED.PL założonej przez modelkę Anję Rubik wyjątkowo poruszyła internautów, którzy nie tylko zachwycają się rolą Julii Wieniawy, ale przede wszystkim są wdzięczni, że powstała. Dzięki niej w opinii publicznej jeszcze głośniej mówi się o przemocy i nadużyciach seksualnych w związkach i bliskich relacjach. Ofiar takiej przemocy jest naprawdę wiele, a większość boi się przyznać, że jej doświadczyła.

"Julka, powinnaś grać w kinie akcji! To jest mega! Na dodatek bardzo ważna kampania!", "Bardzo ważny przekaz! Julka, dobra robota", "Szczytna akcja! To ważne, by o tym mówić! Nie zgadzajmy się na takie zachowania w stosunku do siebie i innych!", "Nie mam w zwyczaju komentować, ale koło tego spotu nie można przejść obojętnie. Wielkie brawa" - czytamy w komentarzach pod udostępnionym spotem.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (61)