Trwa ładowanie...
justin bieber

Justin Bieber potwierdził zaręczyny z Hailey Baldwin. Tak szczerego wyznania się nie spodziewaliśmy

Zaręczyli się pod koniec ubiegłego tygodnia na Bahamach. Ale dopiero teraz piosenkarz potwierdził to, dodając na swoje konto na Instagramie szczere wyznanie.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Justin Bieber potwierdził zaręczyny z Hailey Baldwin. Tak szczerego wyznania się nie spodziewaliśmy
Źródło: Instagram.com
dpi67jb

Wszystkie fanki Justina Biebera mogą teraz przechodzić prawdziwe załamanie nerwowe. Wokalista, który niedawno zaręczył się z Hailey Baldwin, właśnie potwierdził tę informację na swoim koncie na Instagramie. Podkreślił przy tym, jak bardzo jest religijny oraz jak wielką miłością darzy swoją wybrankę. Wczoraj pisaliśmy o tym, że Selena nie może być zazdrosna, bo Bieber po mieście chodzi w hotelowych kapciach, ale po przeczytaniu jego najnowszego postu na Instagramie, mamy wątpliwości. Takie słowa poruszyłyby każdą byłą.

"Miałem trochę poczekać, zanim coś powiem, ale słowo szybko przemija, więc po prostu posłuchaj Hailey. Jestem w Tobie tak bardzo zakochany! Tak bardzo zależy mi na tym, aby spędzić całe swoje życie, poznając każdą część ciebie, kochając cię cierpliwie i życzliwie. Obiecuję, że poprowadzimy naszą rodzinę z honorem i uczciwością, pozwalając Jezusowi przez Świętego Ducha prowadzić nas we wszystkim, co robimy i przy każdej decyzji, którą podejmujemy. Moje serce jest CAŁKOWICIE i W PEŁNI TWOJE. ZAWSZE postawię cię na pierwszym miejscu! Jesteś miłością mojego życia, Hailey Baldwin, i nie chciałbym spędzić go z nikim innym. Sprawiasz, że jestem o wiele lepszy. Tak dobrze się ze sobą dogadujemy, że nie mogę się już doczekać tego najlepszego czasu w naszym życiu! To zabawne, ponieważ z tobą wszystko wydaje się mieć sens! Najbardziej podekscytowany jestem tym, że mój młodszy brat i siostra zobaczą kolejne zdrowe, stabilne małżeństwo i będą szukać tego samego! Boski czas jest naprawdę doskonały, zaręczyliśmy się siódmego dnia, siódmego miesiąca. Liczba siedem to liczba duchowej doskonałości, wygugluj to! Czy to nie piękne? Tak na marginesie, nie planowałem tego, ale czuję się dobrze, wiedząc, że nasza przyszłość jest zabezpieczona! Jeszcze lepiej będzie, gdy będziemy po 70-tce. "Ten, kto znajdzie żonę, otrzymuje ŁASKĘ od Pana!" To jest rok łaski!" - napisał Justin Bieber.

Zobacz też: Te gesty to jednoznaczny komunikat. Wypatruj ich podczas randki

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dpi67jb

Podziel się opinią

Share
dpi67jb
dpi67jb